تبلیغات
9 دی، حماسه ملت ایران - مطالب اردیبهشت 1392
یکشنبه 29 اردیبهشت 1392  03:42 ب.ظ
توسط: mah


جاسوس سازمان سیا در ایران كه بود؟ + تصاویر

كوروش احمدی جاسوس سرسپرده سازمان سیا پس از سال‌ها فعالیت معاندانه علیه نظام توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر و به دار مجازات آویخته شد.

باشگاه خبرنگاران، سحرگاه امروز یكشنبه(29 اردیبهشت ماه) خبر اعدام دو جاسوس سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه در ایران از سوی دادستانی تهران اعلام شد و این در حالی بود كه یكی از این دو اعدامی به عنوان جاسوس ویژه سازمان سیا در كشورمان فعالیت می‌كرد.


مروری بر فعالیت‌های معاندانه جاسوس سازمان سیا
"كوروش احمدی" یا همان جاسوس ویژه سازمان سیا كه صبح امروز به دار مجازات آویخته شد، از ابتدای دهه 90 میلادی همكاری خود را با این سازمان اطلاعاتی و تروریستی آغاز كرد.

تلاش وی برای افشای اطلاعات مهم نظامی و ارائه آنها به همپیمانان آمریكایی اش با هدف تثبیت موقعیت خود در این سازمان جاسوسی بود از همین جهت او به عنوان یكی از جاسوسان مهم سیا شناخته شد.
احمدی پس از تثبیت موقعیت خود در سازمان سیا طی سفرهای متعدد به ایران تلاش های گسترده ای جهت كسب اطلاعات محرمانه كشورمان برای آمریكا‌یی‌ها كرد و در همین شرایط نیز از جذب و به كارگیری نیروهای مختلف برای خود نیز غافل نبود.این جاسوس سیا با تشكیل تیم جاسوسی و نفوذ در بخش‌های مختلف كشور فعالیت های معاندانه خود را ادامه می‌داد و اقداماتی برای راه‌اندازی شبكه جاسوسی در كشور در خدمت به سیا داشت كه البته دوام چندانی نداشت.

جاسوس سیا در دام


با اوج گیری فعالیت‌های جاسوسی احمدی در كشورمان مسیر تبادل اطلاعات و ارتباطی وی با اعضای تیم جاسوسی اش شناسایی و اقدامات براندازانه وی ره گیری شد كه بالاخره با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات، این جاسوس خودفروخته شناسایی و تیم معاند و سرسپرده به اربابان آمریكایی وی متلاشی شد.
پس از دستگیری جاسوس سیا در ایران، بازجویی‌ها از وی آغاز و احمدی به تمامی فعالیت‌های خود اعتراف كرد، شبكه گسترده جاسوسی
وی شناسایی و ارتباط این جاسوس با سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه رو شد.

كوروش احمدی پس از طی مراحل قانونی به اعدام محكوم و با تایید دیوان عالی كشور سحرگاه امروز یكشنبه(29 اردیبهشت ماه) به دار مجازات آویخته شد.


جزییات فعالیت‌های كوروش احمدی و شبكه جاسوسی گسترده وی به زودی از رسانه ملی به صورت مستند پخش خواهد شد.


ماهیت ضد کردی گروهکهای تروریست و تجزیه طلب کومله و دمکرات


62380_687.jpg - 56.59 Kbگروهکهای تروریست و تجزیه طلب کومله و دمکرات با وجود این ادعا که احزابی مستقل و بدون وابستگی به غرب،به دنبال تحقق احقاق ملت کرد ایران هستند،برخلاف ادعاهایشان نه تنها نتوانسته اند برای مردم کرد مفید واقع شوند بلکه برعکس یا خود مستقیما کردستیز بوده یا سبب شده اند دیگران با کرد مقابله کنند .

آکام نیوز:با شنیدن نام گروهکهای تروریستی همچون کومله و دمکرات اولین چیزی را در ذهن آدمی به طور ناخودآگاه نقش می بندد عبارتند از : پول زور تحت عنوان کمک به "حرکت آزادیخواه کرد"، تجاوز به دخترانی که برای عضویت فریب داده می شوند،آنهم در آغازین روزهای فریب تا این که از ترس، شرم، آبرو نتوانند برگردند و نمونه های زیادی متاسفانه وجود داشته و دارد.

وادار کردن مردم به همکاری با تهدید به این که در صورت عدم همکاری از طریق عوامل خود به واحدهای دولتی خبر می دهند که فرد مذکور با کومله و دمکرات همکاری داشته و این گونه کاری می کنند که فرد در بن بست قرار گیرد و چاره ای جز قبول خواسته هایشان نداشته باشد.

ادعای آزادی، برابری، حق و حقوق می کنند اما در موارد متعدد صرفا به خاطر این که عوامل شان درباره فردی آنهم بیشتر به خاطر انتقام گیری گزارش کرده اند که فرد مذکور همدست دولت است، وی را بدون دلیل در برابر دیدگان زنان و کودکان در اردوگاهایشان به گلوله بسته اند و نمونه های زیادی از آن در مناطق کردنشین بوده و هست .

لیلا دختریی ساده لوح روستایی که تا پنجم ابتدایی تحصیلات داشت ،او هفده ساله بوده و بعدا به خاطر شرایط مالی در روستا نتوانسته ادامه تحصیل بدهد . وی همراه برادرش یوسف که یک سال از وی کوچکتر است قبلا عضو کومله بودند .

داستان آنها از زمانی شروع می شود که در سال 1378 یک روز اعضاء و پیشمرگان تروریست کومله،به روستایشان در حومه ارومیه می آیند و آنها را به امید زندگی رویایی فریب می دهند و با خود می برند .

دو روز طول نمی کشد که به وی تجاوز می کنند . او و برادرش پس از شش ماه در فرصتی مناسب از اردوگاه کومله فرار می کنند و خود را به یک روستای مرزی ایران می رسانند .

برخلاف خیلی از افراد که از ترس یا شرم درباره تجاوز به خود حرفی برزبان نمی آورند، واقعیت را برملا کردند تا چهره واقعی این گروهک ضد انسانی بر ملا گردد .

در گروهکهای تروریست کومله و دمکرات ازدواج نوعی بردگی زنان محسوب می شود اما روابط نامشروع مخفی خیلی رایج می باشد .


برنده جایزه نوبل عاجز از درک بدیهیات حقوقی !

شیرین عبادی در اقدامی غیرحقوقی و ناشیانه نامه 7456 حقوقدانان به شورای نگهبان درخصوص رد صلاحیت فتنه "ران و جریان های انحرافی را عملی غیر علمی دانسته و چنین می نویسد:


دیده‌بان، نویسندگان این نامه که به برخی از اصول قانونی استناد کرده‌اند، باید به این سئوال پاسخ دهند که اساسا در کجای قانون انتخابات، کلمه‌ی "فتنه" وجود دارد که از شورای نگهبان خواسته‌اند با استناد به آن، اقدام به ردصلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری کند؟ نه تنها در قانون انتخابات، که در قانون مجازات اسلامی هم اساسا جرمی با عنوان "فتنه" تعریف نشده است که بتوان براساس آن، فرد یا گروهی را مجرم قلمداد و آن‌ها را بدان بهانه محکوم کرد.
این عبارات از فردی که ادعای روشنفکرترین زن مسلمان!‌ و برنده جایزه نوبل را یدک می کشد دلیل نمی‌تواند داشته باشد جز کهولت سن و فراموش کردن مباحث حقوقی :


درباره این مقاله عبادی باید گقت اولا عدم احراز صلاحیت یک جرم نیست که فردی که صلاحیت او احراز نشده است محکوم ! یا مجرم! محسوب شود. بلکه احراز صلاحیت یعنی اینکه کاندیدای ریاست جمهوری واجد شرایطی باشد که بتواند طبق نظام هنجاری و ارزشی هر حکومتی ان را اداره نماید.


همین موضوع درمورد کلمه فتنه نیز تکرار شده .اینکه ادعا شده در قانون انتخابات کلمه فتنه نیامده امری بدیهی است ولیکن در قانون اساسی و انتخابات احراز شرایط کاندیدا ( ایرانی الاصل،تابع ایران،مدیر و مدبر و ... ) مهم محسوب می شود که می تواند هریک از اینها مرتبط با حوادث سیاسی سال 88 باشد یا نباشد. مثلا ممکن است که از عملکرد کاندیداها در خلال فتنه 88 ، عدم اعتقاد به مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران(مانند اصل ولایت فقیه) احراز شود. البته در شرایط عادی و برای افراد عاادی عدم اعتقاد به مبانی جرم محسوب نمی شود بلکه افرادی که قصد ارتقا و فعالیت در نظام سیاسی هرکشوری را دارند باید معتقد به مبانی آن نیز باشند که این امر بدیهی است و در هرنظامی برای فعالیت سیاسی در آن، پایبندی به اصول آن نظام ضروری است .


مطلب آخر اینکه عبادی ادعا کرده حصر سران فتنه اقدامی غیرقانونی است. این اقدام نظام ناشی از مماشات و رافت اسلامی نسبت به سران فتنه است و اینکه به جای محاکمه آنها به محدود کردن رفت و آمد سران فتنه بسنده شده است، قطعا  باید مقطعی باشد و نمی‌توان از محاکمه و مجازات سران فتنه چشم پوشی کرد و عمل به این مهم بعد از واقع شدن شرایط مناسب ضروری خواهد بود.

alahvazi-jeneve

دیدار عبادی با تروریست های الاحوازی در ژنو


لازم به ذکر است عبادی کسی است که در اظهارات خود بارها ایران را به خاطر دارا بودن انرژی خورشیدی بی‌نیاز از فعالیت‌های هسته‌آی دانسته !! و همچنین تعطیل شدن شاخه برون مرزی رسانه‌ ایران را به خاظر رعایت نکردن حقوق بهائیان و صهیونیست‌ها امری قابل دفاع و حقوقی دانسته است.!


خودشیرینی های علی مطهری برای ضد انقلاب


44821_644.jpg - 40.01 Kbرادیو دیروز: خودشیرینی های علی مطهری برای آقای رفسنجانی، باز هم او را به تیتر یک رادیو فردا تبدیل کرد.

رادیو دیروز، رادیو فردا این روزها هوادار سرسخت رفسنجانی شده، تا جایی که حتی اکبر گنجی هم که لقب عالیجناب سرخپوش را به وی اهدا نموده بود، در مقاله ای خواهان تقدیر و تمجید جدی از رفسنجانی شد. آیه الله جنتی از طرفی در خطبه های نماز جمعه اخیر تهران، اعلام نموده  اند که نامزد ریاست جمهوری نباید با بنز تردد نماید.
رادیو فردا به دنبال پاسخی مناسب برای ایشان بود اما منتظر ماند تا از درون نظام به این گفته ها پاسخ داده شود و انتظارش با نتیجه ای شیرین پایان یافت! فرزند یکی از تئوریسین های ترور شده نظام که به دست گروهک های دست پرورده آمریکایی ها شهید شد، حال به سخنگوی آنان در داخل کشور تبدیل شده و گاه و بیگاه افاضاتش موجبات برپایی جشن و پایکوبی در رادیو فردا و سایر رسانه های اپوزیسیون خارج نشین را فراهم می نماید.
رادیو فردا با شعف هرچه تمام تر از قول او می نویسد:

"
اکنون نیز علی مطهری می‌گوید که فکر نمی‌کند «پژوی آقای جنتی ارزان‌تر از بنز آقای هاشمی باشد» و این‌که بنزی که آقای هاشمی سوار می‌شود برای ۲۰ سال قبل است و قیمتی در حد پراید دارد. وی افزود: «بحث آن است که به آقای هاشمی می‌گویند باید با این ماشین ضد گلوله بروی. این تیم حفاظت است که مشخص می‌کند و این تصمیم بنا بر موقعیت ایشان گرفته می‌شود.» این نماینده مجلس در نهایت گفت: «صحبت‌های آقای جنتی به نظرم سخیف بود. این اظهارات نه در شان خود ایشان و نه در شان نماز جمعه و نه منطقی بود... نوعی عوام فریبی؛ در انتخابات گذشته هم مردم را فریب دادیم و آراء را به سمت دیگری سوق دادیم که به این بدبختی‌ها رسیدیم."

در مورد گفته های علی مطهری چند نکته لازم به ذکر است:


• آقای هاشمی در ذهن همه مردم ایران (چه علی مطهری ها بخواهند چه نخواهند) فردیست که با تجملات زندگی می کند و اینکه از طرفی ادعا شود بنز وی ضد گلوله است و از طرفی قیمتش را کمتر از یک پراید ذکر کنند، با عقل هیچ انسان عاقلی سازگار نخواهد بود! البته وی در پایان گفته هایش با توهینی آشکار همه مردم را جاهل فرض کرده و عنوان نموده حکومت مردم را فریب داده: "
در انتخابات گذشته هم مردم را فریب دادیم"، لذا از او بعید نیست قصد فریب دادن مردم را داشته باشد  و از آنجا که دروغگو کم حافظه هم هست، در جریان این فریبکاری، پس از استفاده از لفظ ضد گلوله، قیمت همان ماشین را پایین تر از قیمت پراید ذکر می نماید!

• رادیو فردا از قول علی مطهری نوشته: "
معتقدم آقای هاشمی رفسنجانی تایید صلاحیت می‌شود. زیرا اگر نشود اصل انقلاب و نظام زیر سوال می‌رود. همان‌طور که اگر آقای مشایی قرار باشد تایید صلاحیت شود، باز هم اصل نظام زیر سوال خواهد رفت". اینکه رادیو فردا به گفته های فردی استناد می کند که که خود در جریان بررسی صلاحیت های انتخابات مجلس اخیر، ردّ صلاحیت شده و بعد بخواهد برای شورای نگهبان تعیین تکلیف کند که چه کسانی را رد یا تایید صلاحیت نماید هم بیشتر شبیه به همان جوک هاییست که آیه الله جنتی در خطبه ها ذکر کرده اند: "‌برخی از کاندیداهای سرشناس ریاست‌جمهوری حرف‌هایشان در حد جوک است". باید در پاسخ به رادیو فردا گفت قرار نیست مواضع انسانها همیشه ثابت بماند که اگر فردی دارای مقامی بوده باشد، همیشه بتواند با استناد به همان مسوولیت، خود را دارای صلاحیت معرفی نماید. نمونه بارز آن هم دیدگاه خود رادیو فردا نسبت به هاشمی است. وی قبلاً فردی منفور بود و امروز، تمام بودجه رادیو فردا صرف تبلیغ انتخاباتی برای وی می شود!

• رفت و آمد با پژو برای کسی مانند آیه الله جنتی تناقض دیگریست که رادیو فردا به آن استناد کرده چرا که جایگاه رئیس شورای اجرایی و تشخیصی نگهبان، به مراتب حساس تر از مجمع مشورتی تشخیص مصلحت نظام است. و اگر کسی قرار باشد با ماشین ضدگلوله تردد نماید، آیه الله جنتی است نه رفسنجانی. همچنین اگر پژو که یکی از رایج ترین خودروهای شخصی ایران است،  قرار باشد ماشین اشرافی ای تلقی گردد، آنگاه همه ایرانیان زندگی اشرافی خواهند داشت و در نتیجه، بر این مسأله هیچ ایرادی مترتب نخواهد بود! جهل نسبت به این موضوع اگرچه برای رادیو فرداییهایی که سالهاست در ایران زندگی نمی کنند، کاملاً طبیعیست اما باید از مطهری پرسید، او چگونه از این موضوع بی خبر است، در عین اینکه نام نمایندگی مردم را هم یدک می کشد؟


در پایان توصیه رادیو دیروز به رادیو فردا آنست که با طناب پوسیده علی مطهری ها، خود را روانه ته چاه نکند چرا که وی زمانی خود را یکی از منتقدین جدی خاندان هاشمی معرفی می نمود و حال نیز مشغول نان خوردن به نرخ روز است که فضا را مناسب حمایت از هاشمی دیده است! او همان کسی است که روزی در جلسه علنی مجلس که به طور زنده از رادیو پخش می شد به آقای کوچک زاده (که ایشان هم نمایندگی مردم تهران را بر عهده دارند) اهانت هایی باور نکردنی نثار نمود! الفاظ زشتی مانند "
خفه شو"، "بتمرگ" و "پفیوز"!  مخاطبی که این کلمات را از مجلس شورای اسلامی می شنید از خود می پرسید، چگونه  مجلسی که در کلام امام قرار بود عصاره فضائل ملت باشد، حال استفاده از ادبیات فیلم های قبل از انقلاب در آن مشاهده می شود! لذا جهت حفظ آبروی رادیو فردا، بهتر است که اگر چنین فرد اهانت کننده ای، در مورد فرمایشات آیت الله جنتی، عنوان "سخیف" را به کار برده، هیچ گونه استنادی به آن صورت نپذیرد، چرا که ضررش از منفعتش بیشتر است.
  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392  11:45 ب.ظ
توسط: mah

همسرانی که برای پیروزی نامزدهای انتخابات می جنگند
حضور همسران نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در نشست های تبلیغاتی، در زمان ثبت نام و در زمان اخذ رای در حال تبدیل شدن به یک سنت در ادوار انتخاباتی ریاست جمهوری است. هفته گذشته محمدرضا عارف به همراه همسرش در یک نشست انتخاباتی حضور پیدا کرد و بعید نیست در روزهای آینده چهره همسران برخی دیگر از نامزدها در نشست های تبلیغاتی دیده شود.

بولتن نیوز  ، حضور نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در کمپین های تبلیغاتی در سال 88 باب شد. در این دوره نیز، همسر یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با پوششی شبیه پوشش همسر محجبه عبدالله گل رئیس جمهور ترکیه، در نشست های تبلیغاتی همسرش حضور پیدا می کند.
دکتر حمیده مروج همسر محمد رضا عارف - معاون اول دولت خاتمی- در چند روز گذشته در یکی از نشست های تبلیغاتی همسرش حضور پیدا کرد. او پزشک متخصص پوست است. وی پیش از این درباره چگونگی ازدواجش با عارف گفته بود
قبل از انقلاب دکتر عارف دبیر انجمن اسلامی ایران در آمریکا و از فعالان سیاسی بود. دکتر عارف نامه‌ای به انجمن‌های ایران می‌نویسد که در آن خواسته بود دختری را برای ازدواج با او معرفی کنند و ویژگی‌های همسرش از جمله این بود که همشهری او یعنی یزدی باشد.  پس از این مکاتبه با انجمن های اسلامی دانشجویان، حمیده مروج که در آن زمان 21 ساله بوده و تمام ویژگی‌های مورد نظر دکتر عارف را داشته به او معرفی می‌شود و با هم ازدواج می‌کنند. حاصل ازدواج محمدرضا عارف و حمیده مروج  سه فرزند پسر است.
مروج می‌گوید وقتی برای خرید به مغازه‌ای می‌رویم دکتر عارف داخل مغازه نمی‌آید و من خودم به تنهایی تمام خریدها را انجام می‌دهم، حتی کفش و لباس ایشان را هم خودم می‌گیرم، چون ایشان نمی خواهند با فروشندگان مواجهه شوند.


داروساز سیاستمدار

بعید نیست  طاهره نظری مهر همسر منوچهر متکی که در زمان وزارت متکی مدیر کل امور بین الملل زنان و حقوق بشر وزارت خارجه شده بود، این روزها در برنامه های تبلیغاتی همسرش حاضر شود.
طاهره نظری‌مهر در سال 69 در کنکور شرکت کرد و در رشته داروسازی دانشگاه تهران قبول شد و اکنون دارای دکترای داروسازی است.
او و متکی از دوستان خانوادگی هم بودند. وی بعد از این‌که همسرش به عنوان وزیر خارجه انتخاب شد، در حالی که در سازمان بهزیستی مشغول به کار بود به همراه همسرش به وزارت خارجه رفت و سمت مدیرکل امور بین‌الملل زنان و حقوق بشر وزارت خارجه را عهده دار شد. نظری مهر در انتخابات سال 1390 برای انتخابات مجلس نهم در حالی که همسرش رییس کمیته اجرایی جبهه متحد اصولگرایان بود، در حوزه انتخابیه تهران کاندیدا شد، ولی بعد از مدتی انصراف داد. شاید برای نظری مهر که خود در وزارت خارجه مشغول به کار بود تلخ ترین خاطره کاری نحوه برکناری همسرش از وزارت امور خارجه باشد. او در این باره می گوید:  :  بنده در اداره کل امور بین المل زنان وزارت خارجه بودم . فکر می کنم 5 بعد از ظهر بود که به بنده زنگ زدند که در زیر نویس شبکه خبر، خبری درباره برکناری آقای متکی اعلام شده است. وی افزود: بنده اصلا در جریان نبودم، اما چون زیر نویس خبر بود عرض کردم اگر هم این خبر درست باشد، ما راضی به رضای خدا هستیم. بعد رفتم و دو رکعت نماز شکر خواندم و عرض کردم خدایا شکر که تا امروز تکلیفی بر دوش ما بود، برداشته شد.


همسر آقای شهردار

از همسرانی که در سازوبرگ های تحت نظارت همسر، پستی دارند می توان به زهرا مشیر همسر دکتر قالیباف اشاره کرد. او نیز در ساختمان بهشت و در مجموعه شهرداری مشاور و مدیر کل امور بانوان شهرداری بود.  البته وی از این پست، حقوقی دریافت نمی کرد. چندی پیش در یکی از نشست های دانشجویی؛ یکی از دانشجویان از قالیباف در این باره سوال کرد  که شهردار تهران پاسخ داد خانم بنده به هیچ عنوان تا کنون نه از شهرداری تهران حقوق گرفته، نه از امکان خاصی استفاده کرده و نه حتی بیمه شهرداری شده است. ایشان به خاطر رشته تخصصی، کارهایی اجتماعی و کمک‌هایی که تا کنون در بخش اقشار ضعیف اجتماعی و در بحث زنان سرپرست خانوار و زنان زندانی دارد در شهرداری مشغول به فعالیت هست.


ازدواج دوباره ولایتی

علی اکبر ولایتی دوبار ازدواج کرده است. همسر اول او در سال 83 پس از یک عمل جراحی مرحوم شد او از ماجرای ازدواج دوم خود در جریان یک برنامه تلویزیونی پرده برداشت.  در سال 86 وقتی وی میهمان برنامه زنده «دوقدم مانده به صبح» با مجری‌گری محمد صالح علا بود، با این پرسش وی روبه‌رو شد كه چرا شما به تازگی حلقه‌ای در دست می‌كنید؟ ولایتی صادقانه پاسخ داد: چند هفته‌ای است كه ازدواج كرده‌ام. وی بعدها در پاسخ به این سوال که فرزندانتان از ازدواج مجددتان ناراحت نشدند گفت که
مشكلی نداشتند و بسیار راحت كنار آمدند.

استاندار هم  نمی دانست
نام طیبه ماهروزاده همسر غلامعلی حدادعادل خیلی ناشناخته نیست. او دکترای فلسفه تعلیم و تربیت دارد و دانشیار دانشگاه الزهرا (س) است. وی گفته که علاقه‌ای ندارد که در مجامع مختلف او را به عنوان همسر حدادعادل بشناسند، و خاطره ای هم در این باره نقل کرده است.  ماهروزاده گفته است در 2 سالی که عضو شورای فرهنگی - اجتماعی استانداری تهران بودم، آقای استاندار نمی‌دانستند که من همسر آقای حدادعادل هستم و در سفری که به شمال داشتیم، من را با آقای حداد دیدند و متوجه شدند که زن و شوهر هستیم و بسیار متعجب شدند.
مواضع سیاسی عفت مرعشی

همسر اکبر هاشمی رفسنجانی را همه می شناسند. تا سال 88 خیلی خود را درگیر مسائل سیاسی نمی کرد اما از آن سال به بعد  موضع‌گیری‌های سیاسی‌اش افزایش پیدا کرده است.
اولین عکسی که از وی به صورت رسمی منتشر شد مربوط به سال 1360 است، زمانی که وی به همراه همسرش که در آن زمان ریاست مجلس را بر عهده داشت و خانواده‌اش به کره شمالی رفته بودند و با کیم ایل سونگ رهبر وقت کره شمالی و پدربزرگ رهبر فعلی این کشور عکس یادگاری گرفتند.
صحبت‌های عفت مرعشی در روز انتخابات ریاست‌جمهوری دهم حاشیه‌ساز شد؛ چرا که او بعد از رای دادن اقدام به بیان صحبت‌های تحرک‌آمیزی کرد که این امر با انتقادات زیادی مواجه شد. او همچنین همزمان با بازگشت مهدی هاشمی به تهران و دستگیری وی به این موضوع واکنش نشان داد و گفت که نام دزدان را با اسم‌های "ف، خ، ج" مخفف می‌گویند، اما نام پسر من را فریاد می‌زنند. وی چندی پیش درباره این دوره از انتخابات ریاست جمهوری گفته بود دوره هزار کاندیداست
همسری غیرسیاسی

محسن رضایی هم از آن نامزدهایی بود که در انتخابات سال 88 به همراه همسرش در حوزه اخذ رای حضور پیدا کرد. معصومه خدنگ همسر محسن رضایی، سیاسی نیست تا کنون وارد مقولات سیاسی نشده است.  درباره ازدواج محسن رضایی گفته اند محسن رضایی ، از طریق آیت الله جلالی خمینی امام جماعت مسجد احمدیه، نارمك به جستجوی همسری مناسب برای تشكیل خانواده ای مذهبی و انقلابی بر می آید و به زودی با معرفی آیت الله جلالی خمینی با خانم معصومه خدنگ ازدواج می نماید.
از همسر اسفندیار رحیم مشایی تصویر و یا بیوگرافی خاصی در دست نیست. طاهره ذبیحیان  نام همسر اوست اما به ادعای رضا گلپور از  او دارای همسری دیگری خانم زیبا امیولانفر است محمد شریعتمداری نیز گفته است  همسرم نیز از مدیران مدارس آموزش و پرورش تهران است


شرط مهم استجابت دعا

دعای هیچ بنده‌ای به سوی خدا بالا نمی‌رود در حالی که مال حرامی در شکمش باشد یا حق الناسی به گردنش باشد.

خبرگزاری فارس: شرط مهم استجابت دعا

به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل از سایت قدس آنلاین، اگر چه دعا کردن و استجابت دعا شرایط متفاوتی دارد اما یکی شرایط اساسی استجابت دعا در کلام گهربار امام صادق علیه السلام آمده است.

ایشان می فرمایند:

هر یک از شما که می خواهد دعایش مستجاب شود

1- باید درآمد خود را پاک کند

2 حق مردم را بدهد

دعای هیچ بنده ای به سوی خدا بالا نمی رود درحالی که مال حرامی در شکمش باشد یا حق الناسی به گردنش باشد.

(میزان الحکمة ج2 ص 874)


پروژه هجمه به خانواده رهبری با نامه جعلی
 
یکی از نزدیکaaaa11514.jpg - 14.54 Kbان خانم خجسته که این خبر به وی منتقل کرده بود به خبرنگار فاطر گفت: ایشان با شنیدن این خبر لبخندی زدند و ادامه دادند که از جریان باطل غیر از این هم انتظاری نمی‌توان داشت.
ندای انقلاب: با نزدیک شدن به ایام انتخابات رسانه های وابسته به استکبار پروژه هجمه به خانواده رهبر انقلاب را با نامه جعلی خانم خجسته(همسر آیت الله خامنه ای) به فخر السادات محتشمی پور آغاز کردند.

با بررسی‌های صورت گرفته برخی از عناصر حقوق بگیر بی بی سی و صدای آمریکا که در نظام جمهوری اسلامی ایران کار رسانه‌ای را آموخته بودند این نامه جعلی را با عنوان همسر رهبر انقلاب در رسانه های ضد انقلاب منتشر کردند.

یکی از نزدیکان خانم خجسته که این خبر به وی منتقل کرده بود به خبرنگار فاطر گفت: ایشان با شنیدن این خبر لبخندی زدند و ادامه دادند که از جریان باطل غیر از این هم انتظاری نمی‌توان داشت.

این نامه که با ادبیاتی سخیف نوشته شده در تلاش است تا از قول همسر رهبری نشان دهد هر کس که توهین به رهبری کند جزایش زندان و اعدام است؛ این گفته کذب در حالی مطرح می‌شود که جناب تاج زاده به راحتی از زندان (نه به خاطر توهین رهبری که به واسطه اقدام علیه امنیت کشور) علیه رهبری نامه می‌نویسند و هیچ برخوردی با وی صورت نمی‌گیرد و یا اینکه جناب نوری‌زاده پروزه نامه به رهبری را آغاز می‌کنند و با انتشار نامه های پشت سر هم به رهبری هر خلاف واقعی را به ایشان نسبت می‌دهند اما آزادانه زندگی کرده و برخورذی با وی صورت نمی‌گیرد.


جانشین بعدی امیرارجمند در دانشگاه‌‌ها چه کسی می‌تواند باشد؟+عکس


حمایت وی از نسرین ستوده ( وکیل مدافع آرش رحمانی‌پور تروریست و وکیل دیگر منافقین) و عبدالفتاح سلطانی (همکار و فعال در موسسه شیرین عبادی ) از جمله موضع‌گیری‌هایش می‌باشد. وی در همایش ملی وکلا درمورد یک محکوم امنیتی که درحال گذراندن محکومیت خویش است چنین می‌گوید:« در بین وکلای ما وکلای آزاده‌ای وجود دارند که الان در بند می‌باشند و فی الواقع صرفاً به خاطر آزادگی دنبال حق قربانی شدند ... نسرین ستوده و عبدالفتاح سلطانی که قربانی بیان حق شده اند که این موضوعی است که اگر نگوییم دچار گناه شده ایم

به گزارش موسسه راهبردی دیده‌بان، یکی از موضوعاتی که در فتنه 88 باعث شد تا تشخیص حقیقت برای قسمتی از مردم با مشکل مواجه شود، نفوذ تفکرات منحرف،لیبرال و التقاطی در درون اشخاص و نهادهای تاثیرگذار برجامعه بود. از جمله این نهادها دانشگاه‌ها می‌باشد. تایید کننده این واقعیت، فرار نزدیک‌ترین فرد به موسوی یعنی اردشیر امیرارجمند به خارج از مرزها و اقدامات فعلی او در همکاری با دشمنان قسم خورده ملت ایران می‌باشد. امیرارجمند کسی بود که سالیان دراز در دانشگاه شهید بهشتی مشغول به تدریس بود و ریاست دانشکده حقوق این دانشگاه را نیز برعهده داشت. همچنین وی ریاست بخش حقوق بشر و دموکراسی این دانشگاه راه برعهده داشت.


بعد از وی ریشه تفکراتی که با اندیشه جمهوری اسلامی و قانون اساسی زاویه داشته‌اند باقی مانده و هنوز هم مشغول فعالیت هستند. هرچند حجم فعالیت‌های این طیف به شدت گذشته نمی‌باشد و یا شاید به صورت زیر زمینی عمل می‌کنند و تحرکات آنان اکنون نمود عینی ندارد و باید اتفاقاتی همچون فتنه 88 بیفتد تا ماهیت منافقانه و نتیجه تحرکات امروز آنان بر همگان روشن شود، اما یکی از وظایف اصلی نخبگان و خواص این است که با هوشیاری این نوع جریان‌های ضد انقلابی را زیر نظر بگیرد و زودتر درباره آنان روشن‌گری نماید. یکی از این افراد محمد. هـ می‌باشد. وی پس از پایان تحصیلات آکادمیک خود در رشته حقوق در دانشگاه بهشتی به عنوان استاد مشغول به کار شد و در سال‌های پیش از فتنه از افراد بسیار نزدیک به اردشیر امیرارجمند بود. اما اکنون در یکی از مراکز اصلی دانشگاه آزاد مشغول تدریس است.


 حمایت وی از نسرین ستوده ( وکیل مدافع آرش رحمانی‌پور تروریست و وکیل دیگر منافقین) و عبدالفتاح سلطانی (همکار و فعال در موسسه شیرین عبادی ) از جمله موضع‌گیری‌هایش می‌باشد. وی در همایش ملی وکلا درمورد یک محکوم امنیتی که درحال گذراندن محکومیت خویش است چنین می‌گوید:« در بین وکلای ما وکلای آزاده‌ای وجود دارند که الان در بند می‌باشند و فی الواقع صرفاً به خاطر آزادگی دنبال حق قربانی شدند ... نسرین ستوده و عبدالفتاح سلطانی که قربانی بیان حق شده اند که این موضوعی است که اگر نگوییم دچار گناه شده ایم. [!!!] »


همچنین تکرار واژه انتخابات آزاد (عبارتی که توسط ضدانقلاب رمز آشوب انتخابات 92 و به عنوان آلترناتیو تقلب در انتخابات 88 اعلام شده بود ولیکن با تدبیر مقام معظم رهبری نقش برآب شد) و ادعای نبود فضای آزاد در کشور از جمله آخرین موارد نشان‌دهنده تفکرات وی می‌باشد. محمد هـ. در مصاحبه با یکی از سایت‌های داخلی درباره انتخابات آزاد چنین می‌گوید: «به جای پیش نیاز اصلاح قانون انتخابات بهتر است که پیش نیاز انتخابات آزاد و منصفانه مورد توجّه قرار گیرد. انتخابات آزاد و منصفانه صرفاً در یک جامعۀ دموکراتیک (حاکمیّت متفکرانۀ مردم بر تعیین سرنوشت اجتماعی خویش) عملی است... بیان مطالب این چنینی آن هم از بلندگوهای رسمی جمهوری اسلامی ایران و تکیه زدن بر نهاد فرهنگ‌‌ساز دانشگاه جمهوری اسلامی ایران امری غیرقابل پذیرش است.»


همچنین خبر پیشنهاد عضویت وی در کمیته گمشدگان اجباری نیز جای توجه دارد. این کمیته که زیر نظر سازمان ملل فعالیت می کند تنها نهادی است که به صورت تخصصی پیگیر حصر سران فتننه بوده و عبدالکریم لاهیجی (عضو سابق ساواک ستم شاهی) نیز پرونده حصر سران فتنه را دراین کمیته به راه انداخته بود. عضویت محمد هــ. در این کمیته نیز نمی‌تواند اتفاقی باشد.


تجربه ملت و نظام جمهوری اسلامی در فتنه 88 نشان داده که نباید از این نهاد فرهنگ‌ساز یعنی دانشگاه غافل بود. به همین علت لازم است تا به علمکرد و تفکرات افرادی از قبیل ارجمند هوشمندانه توجه بشود تا در زمان‌های حساس این افراد از موقعیت خود سو‌ء استفاده ننمایند. در ذیل عکسی از امیر ارجمند و محمد هـ. از همکاران وی مشاهده می‌شود.

ارجمند محمد ه

اردشیر امیر ارجمند و محمد هـ در دانشگاه شهید بهشتی قبل از فرار  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   aaaa11751.jpg - 40.73 Kbدر سلائق مختلف هرکس احساس توانایی می‌کند به میدان بیاید؛ کسانی که داوطلب انتخابات می‌شوند در محاسبات خود اشتباه نکنند و بدانند که عرصه مدیریت اجرایی یعنی چه.

حدیدنیوز، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در آستانه روز کارگر با هزاران نفر از کارگران سراسر کشور دیدار کردند. بخش‌های مهم سخنان ایشان به شرح ذیل است:

** حماسه سیاسی یعنی حضور آگاهانه مردم در صحنه مدیریت و سیاست کشور که نمونه بارز آن انتخابات است و توفیق الهی در وقت مقرر، با حضور و شرکت شوق آفرین مردم برگزار خواهد شد.

** دشمن در نقطه مقابل هدف حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، به دنبال ناامید کردن مردم در عرصه اقتصاد و کاهش انگیزه مردم از حضور در عرصه سیاست بویژه انتخابات است.

** ملت ایران در طول این سی و چند سال با وجود تمام دشمنی‌ها ایستاد و مسئولین نیز اگر یکجا از خود ایستادگی نشان دادند، به پشتوانه و پشتیبانی مردم بود؛ آفرین اول و تحسین بزرگ از آن مردم است.

** سیاست‌های اقتصادی باید بر مبنای اقتصاد مقاومتی باشد که اقتصاد با مقاوم بودن در ساخت درونی خود بتواند ایستادگی کند و با تغییرات در گوشه و کنار دنیا متلاطم نشود.

** رهبرانقلاب در تشریح ملاک‌های رئیس‌جمهور آینده: کسی باشد که به خداوند، انقلاب، قانون اساسی و مردم ایمان و اعتقاد داشته و دارای روحیه مقاوم درمقابل دشمنان باشد و زود نترسد و از میدان خارج نشود.

** ملت در خصوص افرادی که شورای نگهبان آنها را صالح تشخیص داد، با تحقیق، پرسش از انسان‌های مورد اعتماد و توجه به سوابق، شعارها و گفته‌ها، تصمیم خود را خواهند گرفت.

** روزمره فکرکردن و تغییردادن دائم سیاست‌ها، تکیه بر نظرات غیرکارشناسی و اعتماد به شیوه‌های تزریقی اقتصادهای تحمیلی شرق و غرب در همه بخش‌ها بخصوص مسائل اقتصادی، مضر است؛ ۳ اصل عزت، حکمت و مصلحت در اداره کشور و اقتصاد نیز نیاز است.

** این ملت اهداف و کارهای بزرگی دارد و کسی نمی‌تواند با زبان زور با او حرف بزند.

** در سلائق مختلف هرکس احساس توانایی می‌کند به میدان بیاید؛ کسانی که داوطلب انتخابات می‌شوند در محاسبات خود اشتباه نکنند و بدانند که عرصه مدیریت اجرایی یعنی چه.

** از توصیه‌های رهبری به دولت‌ها این بوده که وعده بی‌خود و بی‌مبنا ندهند و در باغ سبز بی‌منطق نیز باز نکنند بلکه با منطقی معقول و منطبق بر واقعیت حرکت را پیش ببرند.

** تهذیب اخلاقی و نپرداختن به حواشی مسائل لازمی است، این مسئله جزو توصیه‌های همیشگی رهبری به همه دولت‌ها بوده است.

** براساس تجربه سال‌های طولانی انقلاب، خداوند با فضل و هدایت خود این ملت را بر همه دشمنان غالب خواهد کرد و هرکس با این ملت و انگیزه ایمانی او دربیفتد، قطعا برخواهد افتاد.

** بنده از دولت‌ها و روسای جمهور در سال‌های متمادی حمایت کرده و از انها در موارد زیاد و متعدد توضیح نیز خواسته‌ام، تاکید بر این بوده که دولت‌ها برای مردم ایجاد هزینه و مشکل و نگرانی و دغدغه آفرینی نکنند.

** ملت و مسئولان اول باید ضعفها را بشناسند و بعد آنها را برطرف کنند/در همه برنامه ریزی ها باید زندگی و معیشت طبقات ضعیف مورد توجه قرار گیرد/از همه مردم ایران درخواست میکنم بروید به سمت مصرف تولیدات داخلی.

 


تاب «آسان‌ترین شیوه محاسبه خمس» به قلم عباس ظهیری از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت به بازار آمد.

ایسناIMAGE634819526002187500_resize.jpg، آسان‌ترین شیوه محاسبه خمس عنوان کتابی در قطع جیبی است که مطابق با فتاوای آیات عظام امام راحل، اراکی، بهجت، تبریزی، خویی، خامنه‌ای، زنجانی، سیستانی، صافی، فاضل، گلپایگانی، مکارم، وحید خراسانی و نوری همدانی تنظیم شده است.

پایگاه اطلاع‌رسانی بعثه مقام معظم رهبری درباره این کتاب نوشته است: تخمیس اموال در فقه شیعه از فرائض و واجبات مالی است و در اهمیت آن همین مقدار بس که در فرهنگ غنی دین شناسان راستین عترت نبوی صلوات الله علیهم اجمعین، به عنوان وسیله تطهیر اموال و پالایش نفس و جان مطرح شده است. در اهمیت وجوب تخمیس از اموال از نگاه فقهی این دو مسأله قبل از هر چیز جلب توجه می‌کند که به اتفاق فقها و مراجع تقلید، تصرف در مالی که متعلق خمس است، هرچند با قصد دادن خمس، جایز نیست مگر به اذن حاکم شرع و همچنین مکلف شرعا نمی‌تواند بدون مراجعه به مرجع خود، خمس را به ذمه بگیرد و خود را بدهکار اهل خمس بداند و در آن تصرف کند.

این کتاب که تعیین مبدأ سال خمسی، لیست اموال پانزده‌گانه مکلف، مؤونه زندگی و حکم خمس آن و شیوه تخمیس اموال کسی که تاکنون سال خمسی نداشته است، چهار فصل آن را تشکیل می‌دهند، بر آن شده است تا آسان‌ترین شیوه محاسبه خمس اموال را در راستای مسائل مورد ابتلاء با رعایت دقائق و ظرائف فتوائی براساس فتوای مراجع مشهور ارائه دهد.

در فصل دوم این کتاب از ارث، هدیه و بخشش، سرمایه، درآمد کسب و کار مصرف شده، درآمد کسب و کار پس‌انداز شده، قرض و وام مصرف شده، قرض و وام پس‌انداز شده، قرض و طلب، مهریه، دیه، صدقات و وجوه شرعیه، حقوق بازنشستگی، حق بیمه، باقی‌مانده آذوقه در آخر سال خمسی و مال حلال مخلوط به حرام به عنوان اموال پانزده‌گانه مکلف نام برده شده است.

در بخش خمس مال حلال مخلوط به حرام آمده است: «مال حرامی که مخلوط به حلال شده از چند صورت برخوردار است، نخست این‌که هم مقدار حرام برای شخص معلوم است و هم صاحب آن در این صورت به اتفاق فقها، بر او واجب است همان مقدار معلوم را به صاحبش بدهد».

این نوشتار با اشاره به صورت دوم می‌افزاید: «این است که مقدار مال حرام را می‌داند، ولی صاحب آن را نمی‌شناسد در این صورت به نظر همه مراجع به جز آیت‌الله زنجانی، حکم مجهول المالک را دارد که باید آن مقدار را به نیت صاحبش صدقه بدهد و احتیاط واجب آن است که از حاکم شرع هم اذن بگیرد».

صورت سوم و چهارم هم چنین بیان شده است که مقدار حرام را نمی‌داند ولی صاحبش را می‌شناسد مثل این‌که از شخصی به طور مکرر ربا گرفته اکنون خود شخص را می‌شناسد، ولی مقدار رباهایی را که از او گرفته دقیقا نمی‌داند و یا نه مقدار حرام را می‌داند و نه مالک آن را می‌شناسد…»

کتاب «آسان‌ترین شیوه محاسبه خمس» به قلم عباس ظهیری در قطع جیبی، ۹۰ صفحه، شمارگان ۵۰۰۰ نسخه و به قیمت ششصد و پنجاه تومان به تازگی از سوی مؤسسه فرهنگی هنری مشعر منتشر شده است.

 

 


دیده‌بان: پس از انشعاب صورت‌گرفته در بین سلطنت‌طلبان مقیم استکهلم طیفی که به اتهام همکاری با جمهوری اسلامی اخراج شده بودند اقدام به راه‌اندازی باند دیگری با عنوان میهن‌سالاری کرده‌اند. پشتیبانی مالی این طیف را فردی با عنوان امید عطایی‌فر انجام می‌دهد.

به گزارش موسسه راهبردی دیده‌بان، پس از بروز اختلاف‌های شدید و اتهام‌زنی اعضای باند رستاخیز نوین به یکدیگر که از ویژگی‌های باندهای طرفدار پادشاهی‌ست، برخی از اعضای این گروهک که اخیراً به اتهام همکاری با جمهوری اسلامی از این به اصطلاح حزب اخراج شده‌اند با دستپاچگی مثال‌زدنی درصدد برآمدند تا با سرپوش گذاشتن بر افتضاح بوجود آمده باند جدیدی را معرفی نمایند تا بدین وسیله همه چیز را طبیعی جلوه دهند و از آبروریزی بیشتر جلوگیری نمایند.

در همین راستا جدا‌شده‌ها که افسار خود را به یک بیمار روانی که در تیمارستان بستری است سپرده‌اند اقدام به راه‌اندازی باند جدیدی با عنوان "میهن‌سالاری" کرده‌‌اند. از آنجا که پادوهای ربع‌پهلوی در اروپای گرفتار در بحران اقتصادی آهی در بساط ندارند به فکر اسپانسر مالی افتاده‌اند، لذا دست به دامن فردی با عنوان "امید عطایی‌فر" شده‌اند تا مزد مزدوری‌های آنان را بپردازد. حمید وحدتی نیز که بین این دو باند، دو دل گشته که به کدام سمت گرایش پیدا کند در انتها حمایت مالی خود را به سمت میهن‌سالاری برده است.

میهن سالاری

اعضای باند میهن سالاری که تعدادشان به انگشتان دو دست هم نمی‌رسد

جالب این‌که باند رستاخیز نوین پیش از انشعاب در تجمعاتی که پیش از این علیه نظام اسلامی تدارک دیده بود علی‌رغم تبلیغات شبانه‌روزی و صرف هزینه‌های هنگفت نتوانسته بود به جز تعدادی پادوی تکراری کسی را در حمایت از ربع‌پهلوی گرد هم جمع کند. این همه در حالی بود که استکهلم از نگاه سلطنت‌طلبان ورشکسته قلب تپنده! جریان‌های پادشاهی‌ست.

بر پایه این خبر عطایی‌فر نیز برای تحریک باند میهن‌سالاری با توجه به توانایی مالی‌یی که دارد و همچنین ارتباطاتی که با دوستان خود در اسرائیل دارد وعده داده که در صورت برگزاری چند تجمع پر تعداد علیه جمهوری اسلامی به عنوان خسته نباشید پاداش مالی و یک سفر به اسرائیل ترتیب دهد.

خاطر نشان می‌شود که «فرشاد ورهرام» با نام مستعار "یواکیم" چندی پیش طی سفری به استکهلم از نفوذ عوامل جمهوری اسلامی در بین سلطنت‌طلبان مقیم سوئد گلایه کرده بود که این اقدام وی باعث انشعاب در بین پادوهای ربع‌پهلوی شد به طرزی که هر کدام دیگری را به نفوذی بودن متهم می‌کردند و جالب آن‌جا بود که انگشت اتهام از همه بیشتر به سمت «ا.د» نشانه می‌رفت.

 

 


کشورهای عربستان، قطر و امارات قصد دارند از طرح آمریکا و انگلیس برای پشتیبانی از مخالفان جمهوری اسلامی ایران در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال 1392 حمایت کنند.

موسسه راهبردی دیده‌بان: عربستان با اعلام خبر حمایت عربستان، قطر و امارات از طرح سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس، اعلام کرد که این حمایت به صورت مالی بوده و برای سال 2013 مبلغ 45میلیون دلار می باشد.

بر پایه این خبر بخشی از این کمک مالی به سازمان منافقین اختصاص خواهد یافت و این گروهک تروریستی وظیفه دارد که در صورت ایجاد شلوغی در ایران، همانند سال 88 با اقدامات تخریبی و تروریستی فضای کشور را ملتهب نموده و باعث رادیکالیزه شدن اعتراضات و همچنین حرکت اغتشاش به سمت اقدامات مسلحانه و خشونت بار شود.

انتخاب سازمان منافقین برای انجام این ماموریت بعد از حضور افسران اطلاعاتی دستگاه‌های جاسوسی آمریکا، انگلیس و فرانسه در کنفرانس پاریس در 14 فوریه 2012 صورت گرفت.

ماموریت اعضای منافقین در اتاق طراحی عملیات دو کشور آمریکا و انگلیس و با حضور نمایندگانی از این گروهک تدوین شده و طی آن منافقین مامور به انجام سلسله اقدامات و فعالیت هایی شدند که ثبات ایران را برهم بزند. این گروه همچنین موظف شده که تظاهرات و اعتراض هایی را با عناوین مختلف سازماندهی نموده و در نتیجه درگیری هایی بین طرفداران این نامزدها در تهران و سایر استان ها ایجاد نمایند.

همچنین سایت «النهرین نت» نیز در گزارشی با اشاره به استفاده دوباره از رمز تقلب در انتخابات 92 همانند انتخابات ریاست جمهوری 88 نوشت: رسانه‌های غربی و فارسی زبان همانند بی‌بی‌سی و صدای آمریکا و همچنین شبکه‌های عربی وابسته به دستگاه اطلاعاتی عربستان و قطر از جمله شبکه های العربیه و الجزیره و الشرقیه نیز ماموریت یافتند تا هجمه گسترده رسانه‌ای علیه نظام ایران راه‌اندازی کنند و احساسات منفی به مردم ایران در قبال این انتخابات تزریق کنند.

گفتنی است دستگاه‌های اطلاعاتی غربی همچنین از کشورهای عربستان و قطر و امارات خواسته‌اند که در حین انجام این پروژه با رعایت پوشش‌های اطلاعاتی از برهم خوردن روابط خود با ایران جداً پرهیز نمایند. زیرا آشکار شدن حمایت این کشورها از مخالفان ایران خصوصاً سازمان مجاهدین خلق نه تنها موجب تیرگی در روابط با نظام ایران می‌شود، بلکه سبب رویگرداندن مردم ایران از تبلیغات و فضاسازی‌های رسانه‌ای آنها نیز می‌گردد.


«صحنه برایn00019539-b.jpg - 31.31 Kb برگزاری انتخابات دلخواه حكومت آماده است. اپوزیسیون حتی یك سانتی متر هم جلو نیامده و با كاهلی 4 سال را تلف كرد. دستگاه اطلاعاتی رژیم در میان ما نفوذ كرده است».

به گزارش آکام نیوز،این جملات بخشی از نوشته یكی از مخالفان فراری به نام اسماعیل نوری علاء است. مدیر سایت سكولاریسم نو در این مطلب تصریح می كند: باور كنید كه من در عمر هفتاد ساله خود، هیچ مهلتی را همچون این چهار ساله «هدر رفته» ندیده ام و بابت این اتلاف وقت كاهلانه هیچگاه چنین غمزده نبوده ام. هر چه به خرداد ماه سال كنونی نزدیك می شویم بیشتر از خود می پرسم كه چرا نشد؟ چه كس مقصر بود؟ چه كاری می توانستیم بكنیم كه نكردیم؟

وی با بیان اینكه «حریف خوب دست ما را خوانده بود» می افزاید: مگر دستگاه امنیتی و اطلاعاتی همین رژیم نبود كه در هر گوشه ای نفوذ كرد، در داخل قهرمان ساخت و به خارج تحویل داد، هدایت كار اتحاد اپوزیسیون را خود برعهده گرفت، مبارزان را در درگیری های لفظی و فكری خرده پا گرفتار كرد. آری، او بود كه مردگان پنجاه ساله مان را زنده كرد و دعواهایشان را به اختلافات امروز ما مبدل ساخت.

این سلطنت طلب فراری خاطرنشان می كند: این گونه است كه اكنون، در پایان آن مهلت چهار ساله برای تجمع سكولار دموكرات ها در زیر پرچمی واحد، و كوشش برای برپا داشتن یك آلترناتیو قابل اعتماد، در جغرافیای گسترده اپوزیسیون تنها چادرهای ژنده و پاره پوره گروه هایی سیاسی به چشم می خورند. اكنون انتخابات 92 هم دیگر چندان دور نیست و اپوزیسیون حكومت اسلامی، متاسفانه، یك سانتی متر هم از آنجا كه چهار سال پیش بود به جلو نخزیده است. صحنه همچنان برای جولان حكومت و برگزاری انتخاباتی به دلخواهش آماده است بی آنكه عاملی با نام اپوزیسیون بتواند در آن تاثیری بگذارد.

نوری علاء تاكید می كند: باری می خواهم بگویم كه دیگر مرا امیدی به دوران پیش از برگزاری انتخابات نیست. حتی فكر می كنم دست زدن به ایجاد نهادهای آبكی اپوزیسیون در فاصله امروز و انتخابات تنها به ناامید كردن هرچه بیشتر تمام می شود. نهادهای ائتلافی بی رمق و فرمایشی كه نیامده رهسپار شكست و فراموشی می شوند، كاركردی اگر داشته باشند صرفا ندا دادن است كه «امیدتان را به ما نبندید، از این امامزاده معجزی بر نمی خیزد». و آیا یكی از كاركردهای عوامل نفوذی رژیم در اپوزیسیون در راستای همین مقصود نبوده است؟

وی سپس خواستار بازنشسته كردن بسیاری از سران اپوزیسیون شده و می نویسد: اما آیا می توان گفت كه مهلت چهار ساله دیگری در راه است؟ می دانم كه خیلی ها باید خود را برای بازنشسته شدن در فردای انتخابات ایران آماده كنند؛ چرا كه با این انتخابات «تاریخ مصرف» آنها و تئوری های ورشكسته ای همچون «وادار كردن رژیم به انجام انتخابات آزاد» نیز به سر خواهد آمد.

وی در پایان تصریح می كند: داستان شكست ما درس های مهمی را با خود دارد. ما در آزمایش تاریخ رفوزه شدیم.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()