تبلیغات
9 دی، حماسه ملت ایران - .
دوشنبه 18 دی 1391  02:36 ب.ظ
توسط: mah

 

جبهه دموکراتیک مردمی ملت عرب اهواز

یکی از گروه‌های تروریستی و جدایی‌طلب عرب «جبهه دموکراتیک مردمی ملت عرب اهواز»، الجبهه الدیمقراطیه الشعبیه للشعب العربی الاحوازی، است که بیشتر به نام قدیم خود «جبهه دموکراتیکِ خلق عرب» معروف است.

dimoghratiye1.jpg - 18.59 Kbاین گروه معروف‌ترین گروه جدایی‌خواه عرب است که دبیرکُل آن «علی مزرعه» معروف به «صالح ابوشریف» همراه با دیگر اعضای شورای مرکزی شاکر خانجی، جمال عبیداوی، موسی سواری و عیسی آل‌یاسین در کانادا مستقر می‌باشند.

«جبهه دموکراتیکِ مردمی ملت عرب اهواز» در نام خود واژه دموکراتیک و مردمی را یدک می‌کشد اما هیچ‌گونه پایبندی به قواعد دموکراتیک و مردمی در حرکت‌های خود ندارد و عملاً در اساسنامه خود شیوه‌های مسلحانه را پیشنهاد کرده و علی‌رغم اینکه در یک خط از این اساسنامه، خود را از انجام شیوه‌های تروریستی مبرا دانسته اما از عملیات‌های مسلحانه پشتیبانی می‌کند و به انتشار خبرهای عملیات‌ها به صورت فوری پرداخته و در این زمینه اطلاعیه هم صادر می‌کند. برای نمونه:

۱. جبهه دموکراتیک خلق عرب ۱۹آذر۱۳۸۷ با افتخار اخبار درگیری‌های مسلحانه تروریست‌های خود را در تارنمای خود منتشر می‌کند.

۲. در گزارشی خاص به مرکز خبررسانی جبهه از شهادت شش مأمور نیروی انتظامی در یک حمله مسلحانه به پاسگاهی در تاریخ ۲۶فروردین۱۳۸۹ خبر می‌دهد. این حرکت مسالمت‌آمیز! در روز ۲۶فروردین۱۳۸۹ یا سالگرد «انتفاضه نیسانیه» انجام پذیرفت.

۳. در اطلاعیه دیگر سازمان در تاریخ ۱۹اردیبهشت۱۳۸۹ از درگیری مسلحانه با مأموران امنیتی که برای بازداشت یک متهم به درب منزلش در زرگان رفته بودند و از منهدم شدن یک خودروی نیروی امنیتی در همین زمینه خبر دادند.

۴. نمونه دیگر به نقل از تارنمای این گروه گزارش فوری در تاریخ ۵فروردین۱۳۸۹ از به شهادت رساندن یک سرگرد و زخمی شدن یک سرباز در شهر شادگان است.

۵. در آخرین نمونه، این گروه بر پایه اخباری که در تارنمای خود منتشر کرده است ادعا دارد انفجار پالایشگاه آبادان بمب‌گذاری بوده که از سوی عناصرشان انجام گرفته است!

 

پیش از این شش صفحه با عناوینی چون قالیباف مرد عمل، قالیباف امید یازدهم ریاست جمهوری و هواداران، حامیان و مخالفان قالیباف در حمایت از فعال سیاسی راه اندازی شده بود.

"صراط"- همزمان با افزایش احتمال کاندیداتوری محمد باقر قالی باف در انتخابات آتی ریاست جمهوری صفحه شخصی شهردار فعلی تهران در شبکه های اجتماعی فعال شد. پیش از این شش صفحه با عناوین دیگر برای حمایت از قالی باف راه اندازی شده بود.

به گزارش پایگاه خبری صراط، پیج قالی باف در شبکه اجتماعی فیس بوک، دارای عکس هایی از دوران فرماندهی در دفاع مقدس و نیز اعلام نظرات و مواضع شهردار تهران است که از چندی قبل فعالیت های سیاسی خود را در قالب موسوم به 1+2 آغاز کرده است.

محمدباقر قالی باف که در میان سیاسیون کشور همواره در بهره گیری از اشکال مختلف رسانه پیشقدم بوده این صفحه را هفته گذشته راه اندازی کرده است. اما این صفحه بیشتر از آن که شباهتی به یک پیج شبکه های اجتماعی داشته باشد بیشتر به سایت خبری و یا وبلاگ سیاسی نزدیک است که این نقیصه در مطالب بلند و سنگین آن به راحتی دیده می شود.

این صفحه، در یکی از پست های خود درباره نهم دی متن بلند یکی از سخنرانی های او را با کمی تغییر ادبیاتی قرار داده و اینپونه نوشته است: «به‌‌ همان اندازه که باید پیگیر برخورد شدید قانونی با براندازان فتنه‌گر بود، به‌‌ همان اندازه هم باید حساب این اقلیت معدود را از جریان‌ها و چهره‌های سیاسی درون نظام جدا کرد. ما پیرو آن دینی هستیم که از ما می‌خواهد... «اشداء علی‌الکفار رحماء بینهم» باشیم. متأسفانه عده‌ای که در میان راه سوار قطار انقلاب شده‌اند هر از چند گاهی تلاش دارند تا با فهم ناقص خود، از یاران و همراهان انقلاب بکاهند.»

با نزدیک شدن به زمان انتخابات یازدهم ریاست جمهوری که در خرداد ماه سال 92 برگزار می شود شخصیت های فعال سیاسی اندک اندک دست به دامن شبکه های اجتماعی می شوند. چندی پیش نیز محسن رضایی صفحه دهم خود را در فیس بوک فعال کرد.

به گزارش صراط، صفحات قالی باف نیز با عناوینی چون «قالیباف مرد عمل»، «قالیباف امید یازدهم ریاست جمهوری»، «هواداران دکتر قالیباف»، «حامیان قالیباف» و «مخالفان قالیباف» از چندی قبل در فیس بوک به فعالیت مشغول هستند.

هنوز مشخص نیست هزینه های مالی گردانندگان این صفحات خودجوش! در شبکه های اجتماعی از چه منبعی تامین می شود؟


 


 

دو راهبرد اصلی جریان فتنه تا انتخابات 92

دیده‌بان: جریان فتنه تا انتخابات دو راهبرد اصلی را پیش می‌برد یکی احیای نوستالژی خاتمی و دیگری سیاه نمایی و القای بحران در کشور.

 

t1504683.jpg - 16.37 Kbدیده‌بان، جریان فتنه که پس از ادعای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری 88 و اقدامات ضد امنیتی آنان در ایجاد اغتشاش و آشوب در کشور دیگر جایی برای بازگشت خود به عرصه رقابت در انتخابات برای خود باز نگذاشتند. درهمین راستا هرچه به انتخابات ریاست جمهوری سال 92 نزدیک می‌شویم سران و اصحاب فتنه بازگشت به نظام و معرفی کاندیدا در انتخابات را با پا پیش می‌کشند و با دست پس می‌زنند. زیرا در صورت حضور در انتخابات تمامی ادعاهای واهی و متوهمانه خود در سال 88 مبنی بر تقلب در انتخابات را زیر سئوال می‌برند. سران فتنه از طرفی با انکار این مطلب که ما در سال 88 نگفتیم که تقلب شده درخواست حضور در انتخابات را با پیش می‌کشند و از طرف دیگر با طرح رمز آشوب سال آینده یعنی انتخابات آزاد عذر خواهی از مردم و نظام را با دست پس می‌زنند.

هر چه به انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم جریان فتنه با دو راهبرد به دنبال معرفی کاندیدا و هیجانی کردن فضا است. راهبرد اول جریان فتنه که با نامه تعدادی از گروهک ملی مذهبی به رهبر معظم انقلاب اسلامی کلید خورد نوستالژی خاتمی و بازگشت دوم خرداد است. جریان فتنه با پیش برد این راهبرد این هدف را دنبال می‌کند تا ضمن آماده سازی افکار مردم برای حضور خاتمی در انتخابات هزینه رد صلاحیت وی توسط شورای محترم نگهبان را بالا ببرد. خاتمی پس از حضور در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند در جواب هم‌قطارانش که به وی به جهت حضور در انتخابات اعتراض کرده بودند، خطاب به آن‌ها گفته بود:« نتیجه کار من را 6 ماه بعد می‌بینید.»


اما راهبر دوم جریان فتنه همانی است که در سال 88 نیز آن را دنبال کردند و آن سیاه نمایی و القای بحران در کشور است. جریان فتنه با حمایت و پشتیبانی توپخانه جنگ روانی دشمن که همان شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان و سایت‌های آنان در فضای مجازی است، جریان فتنه را در این رسیدن به این هدف کمک می‌کنند.

گفتنی است که بنا بر اخبار منتشر شده در رسانه‌ها فتنه‌گران تلاش می‌کنند تا در آستانه 25 بهمن با واردکردن فشار به نظام از موسوی و کروبی رفع حصر شود.

 

 

سایت های ضد انقلابی همچنان با روش گدایی به فعالیت های خود مشغولند.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران، سایت دیگربان از سایت های ضد انقلابی که در خارج از کشور به فعالیت مشغول است با ادعای عدم تامین منابع مالی برای سایت خود خواستار کمک های به اصطلاح مردمی برای ادامه فعالیت خود شده است. 

در همین راستا بر اساس لیستی که گردانندگان این سایت منتشر کرده اند، مبالغی از سوی افراد مختلف به این سایت منتشر شده که مصداق دریافت اعانه می باشد. 

به گزارش«حدید نیوز»، شایان ذکر است بر اساس لیست منتشر شده تمامی مبالغ دریافتی توسط این سایت تماما از کشورهای خارجی بوده و هیچ گونه کمکی از داخل به این سایت ضد انقلابی صورت نگرفته است.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
Why does it hurt right above my heel?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 06:58 ق.ظ
I am extremely inspired with your writing skills
and also with the structure for your blog. Is this a paid subject or did you modify it yourself?

Either way keep up the excellent high quality writing, it is rare to
look a great weblog like this one nowadays..
sheryl7cline1.snack.ws
سه شنبه 24 مرداد 1396 09:49 ق.ظ
Wonderful goods from you, man. I have understand your stuff previous to
and you're just extremely great. I actually like what you've acquired here,
certainly like what you're saying and the way in which you say it.
You make it enjoyable and you still take care of to keep it smart.
I can not wait to read much more from you. This is really a wonderful site.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر