تبلیغات
9 دی، حماسه ملت ایران - یک روحانی اصلاح‌طلب افشا کرد
سه شنبه 5 دی 1391  09:53 ب.ظ
توسط: mah

پارلمان سوئد نسل‌کشی کردها را به رسمیت شناخت

با به رسمیت شناختن نسل‌کشی ‌کرد‌ها در پارلمان سوئد، یکی از بزرگترین جنایت‌های منافقین به طور رسمی ثبت شد.

در حالی که کشور کانادا در اقدام اخیر خود نام سازمان منافقین را از فهرست سازمان‌های تروریستی خود خارج کرده، پارلمان سوئد با 277 رای موافق در برابر 22رای مخالف قتل‌عام کرد‌ها را به دستور رژیم بعث را که بدست عوامل سازمان منافقین در سال 1991 میلادی صورت گرفته را به رسمیت شناخت.
بر پایه این خبر سوئد که اولین کشوری در اروپاست که قتل‌عام کرد‌ها را به رسمیت شناخته است، در سال جاری میلادی هیئتی از نمایندگان پارلمانی خود را برای بازدید از آثار بر جای مانده از این جنایت هولناک به حلبچه اعزام کرده است.
در همین رابطه جبار امین نماینده پارلمان سوئد نسبت به تکریم خانواده کشته شدگان این نسل‌کشی تاکید کرد و اظهار امیدواری کرد که این موضوع از سوی دیگر کشورهای اروپایی نیز پذیرفته شود.
«آزاد جندیانی» سخنگوی اتحادیه میهنی کردستان با بیان این مطلب که احزاب و سران سیاسی اقلیم کردستان از این اقدام پارلمان سوئد استقبال می‌کنند در پیامی از دیگر کشورهای اروپایی خواست که همانند سوئد نسل کشی کردها در سال 1991 را به رسمیت بشناسند.
این خبر حاکیست که در همین رابطه برخی از جداشدگان
منافقین با ارسال پیامی تشکر آمیز به پارلمان سوئد از اقدام این کشور تقدیر کرده و آن را در راستای احترام و حمایت واقعی از حقوق انسانها دانستند.
جداشدگان فرقه تروریستی رجوی در این نامه ادامه دادند: در سال ۱۹۹۱ بزرگترین اتحاد عمل مجاهدین خلق با دیکتاتور وقت یعنی صدام حسین شکل گرفت، عملیات کردکشی که سازمان مجاهدین آن را مروارید نامید، یکی از ننگین ترین و شرم آورترین و تکان دهنده ترین قسمت از تاریخ حیات این سازمان است .
دیکتاتور وقت عراق که در داخل کشورش به سرکوب قوم‌ها و اقلیت‌های عراقی به طور خاص کردها پرداخته بود، در همین حال به کویت هم حمله کرد که با مقابله آمریکا مواجه شد، در این هنگام کردهای عراقی در شمال عراق که سالیان سال برای آزادی و دمکراسی جنگیده بودند فرصت را مغتنم شمردند که به دیکتاتوری یکی از دیکتاتورهای زمان پایان دهند و دیکتاتور وقت که به شدت نگران از دست دادن کنترلش بود مجبور به فرستادن نیروهای زیادی برای پاکسازی کردها به شمال عراق شد و مجاهدین همانطوری که همیشه رهبریشان به وضوح می گفت که ادامه حیات خودشان را در ادامه حیات دیکتاتور عراق می دیدند به دست و پا افتاده و به صدام وعده دادند که کردها را به مجاهدین بسپارد و او به جنگ کویت بپردازد و خودش را درگیر پاکسازی کردها نکند.
در این نامه اضافه شده: بلافاصله مسعود رجوی و مریم قجرعضدانلو فرمان حمله به کردها را صادر کردند و حتی در فیلم‌هایی که هنوز در داخل خود سازمان موجود است، مریم قجرعضدانلو فرمان داد تا کردها را با تانک‌ها زیرگرفته و از هدردادن گلوله جلوگیری شود .
درفیلم‌هایی که بعد خود سازمان آنها را از بین برد، کردهایی را نشان می داد که با لباسهای کردی در زیر تانکهای مجاهدین له شده بودند , دختران جوان و کودکانی که بر اثراصابت گلوله نقش زمین شده بودند.

کردکشی منافقین


امروز همان خانمی که فرمان داد تا کردهای بیگناه را زیر تانکها له کنند با کمال تاسف در کشورهای اروپایی به راحتی در حال مسافرت در پارلمان‌های مختلف اروپایی است، همان کسی که هزاران کرد بیگناه با فرمانش له شدند و زیر خاک رفتند! همان خانم امروز قیافه‌ای مدرن به خود گرفته و دم از دمکراسی و آزادی و حقوق بشر و تمدن و… در پارلمان‌های مختلف می زند و ایشان انگار نه انگار که فرمان قتل و عامی را صادر کرده اند و جنایاتی مرتکب شده اند.

گفتنی است سالها بعد منافقین سعی کردند تا این جنایت را به فراموشی بسپارند اما اسناد باقی مانده و حتی کشته‌های منافقین در این عملیات که به مروارید معروف شد و هم اکنون در پادگان اشرف دفن شده‌اند شاهدی بر نقش منافقین در این نسل کشی است.

 
یک روحانی اصلاح‌طلب افشا کرد/برنامه‌ریزی «حلقه خارج‌نشین»برای رفع حصرسران فتنه درآستانه ۲۵بهمن

یکی از روحانیون وابسته به اردوگاه اصلاح‌طلبان با افشای برنامه‌های جدید ضدانقلاب خارج‌نشین گفت که مهم‌ترین برنامه آنها، فشار بر جمهوری اسلامی برای رفع حصر از سران فتنه در آستانه ۲۵ بهمن است.

خبرگزاری فارس: برنامه‌ریزی «حلقه خارج‌نشین»برای رفع حصرسران فتنه درآستانه ۲۵بهمن

به گزارش خبرگزاری فارس، یک روحانی اصلاح‌طلب با ابراز نگرانی از اهداف و برنامه‌های جدید فتنه‌گران خارج‌نشین اظهار داشت: «آن چند نفر که به آمریکا رفته‌اند، کاملاً رنگ و بوی اپوزیسیون مقیم آمریکا را گرفته‌اند و تکلیف‌شان را هم با ما و هم با حکومت (جمهوری اسلامی) مشخص کرده‌اند».

وی افزود: «اقدامات چند نفری که به اسم اصلاح‌طلب در پاریس و لندن اقامت کرده‌اند و از طرف اصلاح‌طلبان تصمیم می‌گیرند، به ضرر اصلاح‌طلبان تمام می‌شود و بهانه به دست حکومت می‌دهد تا برای کل جبهه اصلاحات، موانع و محدودیت‌های جدید ایجاد کند و کار خودش را پیش ببرد».

این روحانی اصلاح‌طلب تصریح کرد: «برایم خیلی عجیب است که بعضی دوستانِ داخلی آن افراد هم به آنها مشکوک شده‌اند و در خفا می‌گویند که آنها یا آدم حکومت هستند یا برای خارجی‌ها کار می‌کنند اما با این حال طرح‌های آنها را دنبال می‌کنند».

وی ادامه داد: «آنها حتی پیش ما (روحانیون اصلاح‌طلب) می‌آیند و می‌خواهند که طرح‌های اجق وجق آن افراد مشکوک (اپوزیسیون برانداز خارج‌نشین) را پیاده کنیم!».

روحانی وابسته به اردوگاه اصلاح‌طلبان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نمونه‌ای از خواسته‌های تیم مذکور گفته است: «چند روز پیش یکی از همین مشارکتی‌ها پیش من آمد و گفت بیائید هر چه زودتر به حصر موسوی و کروبی اعتراض کنید و رفع حصر را از حکومت و رهبری بخواهید».

وی افزود: «گفتم حالا چه اتفاقی افتاده و چه چیزی عوض شده که با این عجله بیایم این موضوع را مطرح کنیم؟ او اول جواب‌های بی‌سروته داد و وقتی دید من قانع نشدم، گفت که این موضوع بخشی از یک برنامه جامع است که دوستان ما در پاریس برنامه‌ریزی کرده‌اند و وقتی زمانش برسد، چند دولت اروپایی و چند سازمان‌ بین‌المللی و رسانه‌های مختلف خارجی هم به کمک خواهند آمد».

این روحانی اصلاح‌طلب گفت که پیک حزب منحلٌه مشارکت به او گفته است «اوج کار ما در 25 بهمن خواهد بود که تا آن مقطع، این دو نفر را به قطع و یقین از حصر خارج می‌کنیم و با فضایی که در داخل و خارج ایجاد می‌شود و حمایتی که خارجی‌ها قولش را داده‌اند، وارد مقطع انتخابات می‌شویم و حکومت را مجبور می‌کنیم کاندیداتوری خاتمی یا برادرش را بپذیرد و بالاخره انتخابات را می‌بریم!».

وی اضافه کرد: «از این شخص (پیک مشارکتی‌ها) پرسیدم دوستان خارج شما یعنی چه کسانی؟ یعنی شیرین عبادی و حقیقت‌جو و شوهرش می‌خواهند این همه کار را انجام دهند؟ ‌آن فرد پاسخ داد: نه؛ شیرین عبادی فقط بخش حقوق بشری را دنبال خواهد کرد و مسئولیت کمپین آزادی موسوی و کروبی را به عهده می‌گیرد».

«او گفت که اصل طرح توسط اردشیر امیرارجمند و اعضای شورای هماهنگی راه سبز امید طراحی شده و با خانواده‌های آن دو نفر هم هماهنگ شده که اول آنها اعتراضات و نامه‌نگاری‌ها را شروع کنند و بلافاصله شخصیت‌های روحانی و سیاسی اصلاح‌طلب مثل من و خاتمی و هاشمی و موسوی لاری و مجید انصاری و عبدالله نوری و بعضی علمای هماهنگ با اصلاح‌طلبان مثل آقایان صانعی و بیات و بعضی شخصیت‌های بریده از اصولگرایان، همین درخواست را بیان کنند و در مرحله بعدی قرار است گروه‌های اصلاح‌طلب مثل حزب مشارکت، مجاهدین انقلاب، نهضت آزادی و ملی - مذهبی‌ها و روحانیون مبارز و مجمع مدرسین و محققین و ... خواهان رفع حصر موسوی و کروبی شوند».

این روحانی وابسته به اردوگاه اصلاح‌طلبان گفت: «پرسیدم مگر احزابی به نام مشارکت، مجاهدین انقلاب و نهضت آزادی هم وجود دارد که موضع بگیرند؟ خانواده‌های کروبی و موسوی و بعضی از افرادی که اسم بردید هم که همیشه دارند همین حرف‌ها را می‌زنند و حکومت هم هیچ اعتنایی نمی‌کند».

وی ادامه داد: «از آن شخص پرسیدم چرا ما را وارد معرکه‌ای می‌کنید که سرتاپایش مشکوک و دردسر درست‌کن است؟ ‌چرا کاری می‌کنید که این یک ذرٌه احترامی هم که حکومت برای امثال ما قائل است، از بین برود؟».

این روحانی اصلاح‌طلب تصریح کرد که پیک حزب منحلٌه مشارکت به وی پاسخ داد است «امیرارجمند گفته باور کنید که برنامه ما خیلی گسترده است» و به نقل از این ضدانقلاب فراری ادامه داده «برای داخل در تلاش هستیم شخص خاتمی وارد این صحنه شود و دیگران هم با او همکاری خواهند کرد و حتی قرار است با بعضی دولت‌ها مذاکره کنند تا آنها هم این مطالبه را مطرح کنند».

آنگونه که پیک مشارکتی‌ها از قول امیرارجمند به این روحانی وابسته به اردگاه اصلاح‌طلبان گفته، در خارج نیز از سوی آنها اقدامات متعددی همچون راه‌انداختن تظاهرات وسیع در کشورهای خارجی و تجمع مقابل مراکز سازمان ملل و سفارتخانه‌های ایران در پایتخت‌های مهم اروپایی و آمریکایی طراحی شده و قرار است با تعدادی از نمایندگان کنگره آمریکا و پارلمان اروپا و سیاست‌مداران مطرح آمریکایی و اروپایی و احمد شهید (گزارشگر ویژه سازمان ملل) و رهبران چند کشور همسایه و دوست ایران مذاکره ‌شود تا آنها هم آزادی موسوی و کروبی را از حکومت ایران درخواست کنند.

وی تصریح کرد: «آنها حتی در تلاش هستند تا ادامه مذاکرات هسته‌ای به همین موضوع منوط شود! و اگر با همه این کارها حکومت (جمهوری اسلامی) زیربار نرود، از آمریکا و اروپا خواسته‌اند تحریم‌ها علیه ایران را تشدید کنند!».

این روحانی اصلاح‌طلب در پایان با ابراز نگرانی شدید از برخی اقدامات مشکوک حلقه تندروهای اصلاح‌طلب گفت: «من که قانع نشدم که چنین کاری را انجام دهم و به دوستان خودمان هم می ‌گویم خیلی مواظب باشند که به دام خارجی‌ها یا به دام اطلاعاتی‌های حکومت (جمهوری اسلامی) نیفتید!».

 
 

در وقایع 16آذر و عاشورای 88 دانشگاه سخت‌ترین سیلی را به فتنه‌گران زد

 
دبیر سابق انجمن اسلامی مستقل گفت: دانشگاه اولین سد را در مسیر پیشروی جریان فتنه ایجاد کرده و در برابر اتفاقاتی که در روز عاشورای 88 و 16 آذر 88 رخ داد سخت‌ترین سیلی را به فتنه‌گران زد.

4564.jpg - 37.01 Kbباشگاه خبرنگاران، مهدی رجب بلوکات در مراسم گرامیداشت حماسه مردمی 9 دی که به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران برگزار شد، اظهار داشت: علی‌رغم خاص و اراده ملت که در 9 دی 88 با وفاق و همدلی در دفاع از آرمان‌های انقلاب و مکتب حسینی به پا خواستند، برخی جریانات سیاسی همچنان اصرار بر فراموشی این روز بزرگ دارند.

وی ادامه داد: پروژه 9 دی با رویکردهایی مختلف از سوی گروه‌های مختلف پیگیری می‌شود و آن‌چه که نام این روز را زنده نگه داشته، جریان عمومی ملت و نخبگانی است که در دانشگاه‌ها حضور دارند و این جریان دانشجویی است که از فراموشی این حماسه بزرگ جلوگیری خواهد کرد.

بلوکات ادامه داد: جریان دانشجویی و دانشجویان در 16 آذر 88 و 9 دی 88 نقش مهمی ایفا کردند، لذا باید قدردان آن‌ها بود که در راه دفاع از آرمان‌های انقلاب فعالیت کرده‌اند.

دبیر سابق انجمن اسلامی تصریح کرد: رهبر انقلاب اسلامی در اولین سخنرانی بعد از 9 دی فرمودند که حماسه 9 دی، یک مورد عادی نبوده، بلکه حرکت جدی مردمی و از جنس انقلاب اسلامی سال 57 است.

وی با اشاره به اهمیت نقش مردم در این حماسه افزود: مرکز ثقل این حماسه، جریان مردمی کشور است، هر چند عده‌ای از نخبگان با سکوت خود به غبارآلود کردن فضای آن روز کمک کرده‌اند، اما نقش مردم در این امر بی‌نظیر است.

بلوکات اضافه کرد: در وقایع سال 88 عده‌ای از خواص و نخبگان سیاسی مطرح با اشتباه گرفتن موضوعات، دچار خطاهای تاریخی شده و هنوز نیز به اشتباهات خود اذعان ندارند، همچنان که در آن روزها نامه‌های گوناگون و بدون سلامی که رد و بدل می‌کردند درگیری و آشوب را بیشتر می‌کرد.

بلوکات به نقش جریان دانشگاهی اشاره کرد و گفت: همان‌طور که همه دانشگاهیان در مراسم مختلفی مثل لیالی قدر و مراسم عزاداری امام حسین(ع) حضور دارند، نقش آن‌ها در حماسه 9 دی مؤید این امر بود و دانشگاه یک‌تنه در برابر فتنه‌گران ایستاد.

وی گفت: چیزی که آن روز باعث حرکت خودجوش مردم شده بود تبلیغات و رسانه‌ها نبود، بلکه تنها از وجود مقدس حضرت امام حسین(ع) بر می‌آمد که چنین حادثه‌ای را در کشور رقم بزند.

دبیر سابق انجمن اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: دانشگاه اولین سد را در مسیر پیشروی جریان فتنه ایجاد کرده و در برابر اتفاقاتی که در روز عاشورای 88 و 16 آذر 88 رخ داد سخت‌ترین سیلی را به فتنه‌گران زد.

 

پناهیان: حماسه 9 دی از برکات فتنه 88 بود

نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌ها گفت: حماسه 9 دی ماه تجلی وقایع سال 88 بود که حرکت‌های ریز و کوچک را به نفع یک حرکت کوبنده در وقوع 9 دی ماه مصادره به مطلوب کرد.

t1505168.jpg - 27.94 Kbباشگاه خبرنگاران، حجت‌الاسلام پناهیان در گرامیداشت حماسه 9 دی ماه تحت عنوان "دانشگاه سدی در برابر فتنه" که به همت دانشجویان انجمن اسلامی مستقل دانشگاه تهران برگزار شد، با بیان این که جامعه ایران در حال گذار است، اظهار داشت: پویایی و ناآرامی جامعه ما به عنوان یک اصل ذاتی برای این جامعه به حساب می‌آید.

وی افزود: ناآرامی ذاتی جامعه باعث شده که در این جامعه موج مخالف شکل بگیرد و باید اذعان داشت این ناآرامی‌ها حسن فضای درونی کشور به حساب می‌آید.

پناهیان ادامه داد: در زمانی عده‌ای می‌خواستند که این ناآرامی‌ها را مهار کنند، در نتیجه به سراغ دانشجویان آمدند و شاهد بودیم که مقام معظم رهبری نفرین کردند کسانی که دانشجویان را غیرسیاسی می‌خوانند و بارها قشر جوان و عدالت‌خواه را به سیاسی بودن دعوت می‌کردند.

وی گفت: در حالی که شاهد نشاط و خروش از سوی دانشجویان و اقشار مختلف جامعه در کشور بودیم، همین قشر فرهیخته پاسخ دشمنان جمهوری اسلامی ایران را در فتنه 88 را دادند و در واقع پدیده فتنه 88 ناشی از حرکت و ناآرامی ذاتی جامعه ما بود.

پناهیان تصریح کرد: حماسه 9 دی ماه تجلی وقایع سال 88 بود که حرکت‌های ریز و کوچک را به نفع یک حرکت کوبنده در وقوع 9 دی ماه مصادره به مطلوب کرد و باید به این مسئله اذعان داشت که حماسه 9 دی ماه تجلی‌گاه و از برکات فتنه 88 بود که این‌ها از خصوصیات جامعه در حال گذر است.

وی ابراز داشت: گذر از یک جامعه دیکتاتوری به یک جامعه ولایی که به عنوان هدف اصلی ما بود و هم اکنون در حال تبلیغ مسیر طی شده خود در طول این سی و چند سال انقلاب برای جهانیان هستیم. ما هم اکنون در حال انقلابیم و انقلاب ما تمام نشده است و باید گفت فرصت ناامید شدن برای ما فرا نرسیده و کماکان به حرکت خود ادامه می‌دهیم چرا که در حال گذر به جامعه اسلامی ناب هستیم.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
kerenmilosevich.jimdo.com
سه شنبه 24 مرداد 1396 12:08 ب.ظ
Right now it appears like Wordpress is the best blogging
platform out there right now. (from what I've read) Is that what you're using on your blog?
ای ست آنلاین
سه شنبه 5 دی 1391 09:03 ب.ظ
دیگر نگران آپدیت آنتی ویروس نود32 خود نباشید . گروه " ای سِت آنلاین" این مشکل را حل کرده است .فروش اکانت های اختصاصی آپدیت سرور آنتی ویروس نود32 با نازلترین قیمت در سراسر ایران .
اکانت های 90 روزه » 3500 تومان ( نصب بروی 2 سیستم )
اکانت های 180 روزه » 6000 تومان ( نصب بروی 3 سیستم )
اکانت های 365 روزه » 11000 تومان ( نصب بروی 5 سیستم )
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر