تبلیغات
9 دی، حماسه ملت ایران - .
چهارشنبه 8 شهریور 1391  12:01 ب.ظ
توسط: mah

رادیو فردا که دیگر تحریف و سانسور را درمورد اجلاس، بی فایده می بیند، اقدام به فحاشی ای عجیب و بی سابقه کرد.

به گزارش رادیو دیروز، رادیو فردا در برنامه "نمای دور، نمای نزدیکِ" خود اقدام به مصاحبه با فردی که وی را نویسنده ای برجسته و ماندگار در ادبیات آمریکا معرفی نمود، کرد که تکرار این برنامه نیز، سه شنبه (ساعت ۳۵ دقیقه ی بامداد) مورخ 6 شهریور ماه پخش گردید.
رادیو فردا به خاطر رسالتی که دارد خود را موظف می داند این برنامه را نقد نماید و پیشاپیش از ساحت مخاطبان عزیز و فرهیخته به خاطر الفاظ فوق العاده سخیف، رکیک و کلماتی که شاید در طول عمرشان نشنیده باشند، صمیمانه عذرخواهی می نماید.
موضوع برنامه معرفی فردی به نام "منیرو روانی پور" بود (که البته نام خانوادگی وی گویای خیلی مطالب می باشد). رادیو فردا وی را داستانسرای بزرگ معاصر خطاب نمود و در جریانِ هندوانه های پلاستیکی ای که زیر بغل وی می گذاشت عنوان نمود وی توانسته نام خود را در ادبیات آمریکا برجسته و ماندگار نماید!
البته این رسانه نما همیشه می کوشد تا با ژستی عالمانه، مخاطبش را مجاب نماید که با افرادی دانشمند سر و کار دارد، و چون معمولاً افراد فهیم با این رادیو ارتباطی ندارند، به ناچار این مفاهیم به راحتی جعل میگردند.
                   منیرو روانی پور
در ابتدای گزارش بخشی از یک داستانِ وی به نام "کشتی شکسته گان" پخش گردید که خودِ خانم روانی پور آن را خواند. این مطالب سخیف، تماماً فحاشی به پایتخت نشینان محترم بود که در جریانِ گفتگوی بین یک زن و مرد ساکنِ تهران رخ می دهد:
زن سرش را بیرون می کشید تا از لابه لایِ دود و کثافت! برج میلاد را ببیند که موفق نشد! دماوند هم دیده نمی شد.شوهر گفت اینجا چه منطقه ایست؟ زن گفت منطقه ی ... ها!!!( رادیو دیروز: از نقلِ اصلِ کلمه معذوریم)
همانجا که تو خواسته ای. لازم نیست بیشتر در کافه ای از ........... غلط و واغلط بزنیم! (خانم نویسنده به جای نقطه چین لفظ دو حرفیِ عامیانه ای که برای کلمه مدفوع به کار می رود را با کمالِ بی شرمی به کار برد!)

سپس مصاحبه با وی پخش شد. او گفت: در ایران هیچ چیز نمی فهمیدیم اینجا می فهمیم! ( ظاهراً منظور خانم نویسنده نما از "فهم" همین نجاساتی بوده که بر زبان و قلم جاری نمود!).
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر ارتباطش با ایران گفت من در ایران هم که بودم با وبلاگم با مردم ارتباط داشتم مگر به ما اجازه می دادند دور هم جمع بشویم؟ فقط وقتی اجازه می دادند که قرار بود کسی را به گور بفرستیم!
بی بی سی به جای اینکه مانند زنبور به دنبالِ شهدِ گلِ اجلاس عدم تعهد باشد، ترجیح داده تا مانند مگس از لابه لایِ کثیفی های شهر تهران گزارش تهیه کند. ظاهرا این همکارِ بی بی سی هم به جای اینکه مستقیماً این کار را انجام دهد، ترجیح داده تا غیر مستقیم با پوشش ادبیات! اقدام به انعکاسِ آلودگی، کثیفی و ناپاکی در تهران نماید تا شاید گره های روانی ای که برای خانم روانی پور، این داستانسرای بزرگ! و خودِ رادیو فردا وجود دارد اندکی تخلیه شوند.
رادیو دیروز واقعاً برای رادیو فردایی ها متأسف است که به خاطرِ پولِ اندک و ناپاکِ یانکی ها، مجبور شده اند تا اینگونه به هموطنان و وطن خود نسبت های زشت و ناروا بدهند و هنوز هم ادعا کنند که به ایران و ایرانی خدمت می کنند!
آیا چنین نشست با عظمتی در طولِ تاریخ ایران سابقه داشته که بعد از آن ایران رییس مجمعی قدرتمند شود که دو سوم کشورهای جهان در آن عضوند و تصمیماتش را می پذیرند؟ آنگاه با معرفی زنی معلوم الحال و پخش زشت ترین کلماتی که ممکن است یک انسان بر زبان جاری کند با نام پاکِ ادبیات، به دنبالِ تخریب چهره ی کشورشان باشند؟

+ نوشته شده در  چهارشنبه 8 شهریور1391ساعت 12:15  توسط narsis |  نظر بدهید


میرحسین موسوی را باید چهره بازنده این روزهای کشور معرفی کرد؛ چرا که زمانیکه از هوادارانش می‌شنوید در صورت دستگیری، ایران قیامت خواهد شد، فکر نمی کرد که حتی خبر دروغین بیماری او هم نتواند کوچک‌ترین تحرکی در میان آنان ایجاد کند؛ آن هم زمانی که جریان حامی وی خودش را به یک الاغ، سرگرم کرده است!

به گزارش رجانیوز، «جیگر» تیتر نخست سایت‌های اصلی جریان سبز شده و این رسانه‌ها چنان در رسای آزادگی و تاثیرگذاری این شخصیت عروسکی صحبت می‌کنند که اگر کسی از اوضاع سیاسی ایران باخبر نباشد و به طور اتفاقی با این اخبار روبرو شود، قطعا خیال می‌کند که جیگر یکی از سران اصلی جنبش براندازی در ایران است.

کاراکتر «جیگر» از جمله کاراکترهای جدید مجموعه «کلاه قرمزی» است که اگرچه ظاهرش شبیه به الاغ‌هاست اما به واسطه تاکید بر این موضوع که خر نیست بلکه جیگـــر است به شدت مورد توجه مخاطبان تلویزیون قرار گرفته و بسیاری از منتقدان نیز طراحی چنین کاراکتری توسط جبلی - طهماسب را ستوده‌اند. جالب اینجاست که شخصیت جیگر در دی وی دی‌های «کلاه قرمزی» که از طریق شبکه نمایش خانگی به بازار عرضه می‌شود هم جای ثابتی دارد.

چند روز پیش وقتی خبر ممنوع‌التصویر شدن این عروسک کارتونی منتشر شد، رسانه‌های خبری ضدانقلاب و وابسته به جنبش سبز، به طور جدی به این مساله پرداختند و با ارائه انواع تحلیل‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، این موضوع را به ماجراهای سیاسی در ایران ربط دادند. حتی سایت اینترنتی تلویزیون دولتی بریتانیا نیز که مدعی حرفه‌ای‌گری است، این خبر را به عنوان یکی از تیترهای اصلی خود در صفحه نخست منتشر کرد و جالب اینکه این خبر در مدت بسیار کمی، به پربیننده‌ترین مطلب این سایت نیز بدل شد تا جنس تفکرات مخاطبین این رسانه انگلیسی مشخص شود.


حتی تکذیب این خبر از سوی تهیه کننده مجموعه کلاه قرمزی هم باعث نشد تا چیزی از جنب و جوش این سایت‌ها کم شود و سبز‌ها کماکان مشغول ارائه تفسیرهای جالب از این ماجرا هستند. این مساله و تمرکز عجیب جریان رسانه‌ای ضدانقلاب بر این خبر، کار‌شناسان مسائل ایران را متوجه یک نکته جالب کرده است؛ مساله‌ای که مشخص می‌کند «جنبش سبز» نه یک حرکت اجتماعی و مدنی منسجم و هدفمند بلکه خروج ناگهانی یک سیل عاطفی و احساسی با چاشنی هیجان بود که از سوی برخی افراد و به منظور تفریح، جدی گرفته شد.

نگاهی به مناسبت‌هایی که این جریان خواهان حضور در خیابان‌ها شده بود، موید این مساله است. تشویق به حضور دختران و پسران در روز «ولنتاین» در خیابان و خرید خرس‌های عروسکی قرمز و به نمایش گذاشتن آن‌ها در کوچه و خیابان، از جمله طرح‌هایی بود که صراحتا نشان داد این افراد اساسا خروجی مشخصی به نام جنبش اجتماعی ندارند و تنها به دنبال پیگیری یک سرگرمی هستند. حضور در خیابان هم – فارغ از برخی گروه‌ها و تشکلات تروریستی که به طور بنیادین به دنبال آسیب زدن به اموال عمومی و همچنین اعتقادات مذهبی و ملی ایرانیان بودند – به یک بازی جذاب و هیجان انگیز برای برخی از افراد تبدیل شده بود؛ به طوری که یکی از حاضران در تجمعات پراکنده اواخر سال ۸۹ که به «سه‌شنبه‌های اعتراض» موسوم شد، در وبلاگ شخصی خود نوشت که حضور در این مواقع در خیابان باعث می‌شود تا به او و دوستانش «خوش بگذرد.»


این نکته در رفتار رسانه‌ای این روزهای جریان سبز کاملا مشخص و هویداست. زمانی که خبر بستری شدن میرحسین موسوی در بیمارستان هم کوچک‌ترین تاثیری بر فضای سیاسی کشور ندارد، «جیگر» عامل تحرک اصلی این جریان است و خوراک اصلی تحلیل‌ها و بیانیه‌ها و کاریکاتورهای سبز را به خود اختصاص می‌دهد. شاید اگر موسوی که با توهم همین جماعت، روبروی مردم و انقلاب اسلامی ایستاد، اکنون به اطراف خود نگاه کند، افسوس بخورد که چرا خود را فدای کسانی کرده که این روزها یک الاغ عروسکی به مهمترین دغدغه شان تبدیل شده است.

+ نوشته شده در  چهارشنبه 8 شهریور1391ساعت 12:14  توسط narsis |  نظر بدهید

دبیرکل سازمان ملل دقایقی پیش در رأس هیئتی بلندپایه به منظور شرکت در شانزدهمین اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد.

خبرگزاری فارس: «بان‌کی‌مون» وارد تهران شد

مرصاد به نقل از فارس،«بان‌کی‌مون» دبیرکل سازمان ملل دقایقی پیش در رأس هیئتی بلندپایه به منظور شرکت در شانزدهمین اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد.

«جفری فلتمن» معاون دبیرکل سازمان ملل، «تری رودلارسن» نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل و خانم «کین» از مشاوران ارشد بان‌کی‌مون وی را در این سفر همراهی می‌کنند.

همچنین خانم «ویدان» هماهنگ‌کننده مقیم سازمان ملل در تهران و آقای «نسیرکی» سخنگوی دبیر‌کل سازمان ملل نیز در طول این سفر همراه «بان‌کی‌مون» خواهند بود.

«بان‌کی‌مون» ظهر امروز با حضور در مجلس شورای اسلامی با لاریجانی دیدار و گفت‌وگو می‌کند و بعد از آن در ضیافت نهار رئیس مجلس حضور می‌یابد.

همچنین قرار است دبیر‌کل سازمان ملل عصر امروز ‌با دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفت‌وگو کند.خبرگزاری فارس: یک استاد حوزه و دانشگاه ‌به بررسی حوادث پس از انتخابات پرداخت و گفت: در فتنه 88 جزوه‌ای از خانه یکی از آقازاده‌ها بیرون آمد که نشان‌دهنده عمق رفتار فتنه‌گران در آن کوران بود‌.

خبرگزاری فارس: روایتی از ‌عمق کینه فتنه‌گران و برخی آقازاده‌ها نسبت به انقلاب

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، حجت‌الاسلام جواد نصرالله‌پور ‌در حاشیه برپایی نمایشگاه دستاوردهای بیست ساله کانون‌های فرهنگی هنری مساجد که در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد در جمع تعدادی از جوانان کانون‌ها در یک محفل مناظره‌ای عنوان کرد: برخی از کسانی که تا پیش از فتنه 88 خود را عین نظام می‌دانستند و پیشوندهای مختلفی توسط دوستانشان احراز کرده بودند ماهیت خود را نشان دادند.

وی اظهار کرد: دختر و پسر و همسر این افراد در آن هنگامه جفاها به این انقلاب کردند.

این استاد حوزه و دانشگاه که پاسخگوی سؤالات متعدد جوانان در این نمایشگاه بود، ابراز داشت: همسر برخی افراد در روز انتخابات ریاست جمهوری دهم اعلام کردند اگر از صندوق کاندیدای مورد حمایت آنان بیرون نیاید، کشور به آتش کشیده می‌شود و دختر در میدان ولی‌عصر دست به اغتشاش می‌زند و پسر نیز با پول دانشگاه، کار دیگری می‌کند که همه در تاریخ انقلاب ثبت خواهد شد.

نصرالله‌پور با بیان اینکه همه این کارها تنها مقابله با رکن رکین انقلاب یا همان ولایت فقیه بود، تصریح کرد: فرهاد دانشجو عنوان می‌کند که اگر درآمد 12 سال دانشگاه آزاد را برای صفر کردن بدهی‌ها صرف کنیم، هنوز کم است.

این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه جزوه‌ای از خانه یکی از آقازاده‌ها بیرون آمد که نشان‌دهنده عمق رفتار فتنه‌گران در آن کوران بود، تصریح کرد: در این جزوه از عنوان ایران پس از ولایت فقیه یاد شده بود که این هم از نشانه‌های دیگر ولایت‌ستیزی اصحاب فتنه است.

نصرالله‌پور در ادامه با بیان اینکه ما نیز به نوبه خود گلایه‌های فراوانی از احمدی‌نژاد در ارتباط با جریان انحرافی داریم، تصریح کرد: اگر احمدی‌نژاد تنها 11 روز ناپسند در کارنامه خود دارد، برخی هشت سال در مقابل رهبری و نظام قرار گرفتند ولی اکنون می‌بینیم که احمدی‌نژاد پشت سر رهبری در حال خدمت به مردم به خصوص محرومان و مستضعفان است.

این هادی سیاسی در ادامه به مشکلاتی که در دوره هشت ساله اصلاحات برای عرصه فرهنگ کشور پیش آمد، اشاره کرد و گفت: مسئولان ارشد فرهنگی در برخی وزارتخانه‌ها خون به دل رهبری کردند و دریغ از این که رئیس جمهور درصدد تغییر برآید.

نصرالله‌پور در ادامه با بیان اینکه یک تار موی احمدی‌نژاد هزاران بار به سران فتنه و خواص بی‌بصیرت می‌ارزد، عنوان کرد: کارهایی در این دولت صورت گرفت که تا سال‌های سال رکورد آن پابرجا خواهد بود.

وی در ادامه در پاسخ به سؤالی ‌که جریان انحرافی در انتخابات آینده چه نقشی خواهد داشت، عنوان کرد: زلف جریان اصلاحات و انحرافی به هم گره خورده و این‌ها عاقبت در یک نقطه به هم می‌رسند.

این استاد حوزه و دانشگاه افزود: این‌ها بدانند که عاقبت در انتخابات آینده مغلوب جریان حزب‌اللهی خواهند شد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه 8 شهریور1391ساعت 10:57  توسط narsis |  نظر بدهید


خبرگزاری فارس: احمدی‌نژاد گفت: اگر این منطقی که برخی می‌گویند یک نظامی نباید در کابینه حضور داشته باشد را بپذیریم بسیاری از مسائل زیر سؤال می‌رود.

خبرگزاری فارس: حمایت احمدی‌نژاد از انتصاب وزرای نظامی در دولت

*پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری: رهبر معظم انقلاب در دیدار اساتید و رؤسای دانشگاه‌ها ضمن بیان انتقادات صریحی از وضعیت تدریس علوم انسانی در دانشگاه های کشور فرمودند: «دانشجویان، افسران جوان جبهه مقابله با جنگ نرم هستند که ضمن دارا بودن فکر، عمل، و بصیرت، در صحنه نیز حضور دارند و با آزمودن صحنه، در چارچوب کار می‌کنند اما اساتید دانشگاه‌ها فرماندهان جبهه جنگ نرم هستند.»

حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به تحصیل حدود دو میلیون دانشجو از سه میلیون و نیم دانشجوی کشور در رشته های علوم انسانی تأکید کردند: «این مسئله نگران کننده است زیرا توانایی مراکز علمی و دانشگاهها در زمینه کار بومی و تحقیقات اسلامی در علوم انسانی و همچنین تعداد اساتید مبرّز و معتقد به جهان بینی اسلامی رشته های علوم انسانی در حد این تعداد دانشجو نیست. بسیاری از علوم انسانی مبتنی بر فلسفه هایی است که مبانی آنها مادیگری و بی اعتقادی به تعالیم الهی و اسلامی است و آموزش این علوم موجب بی اعتقادی به تعالیم الهی و اسلامی می شود و آموزش این علوم انسانی در دانشگاهها منجر به ترویج شکاکیت و تردید در مبانی دینی و اعتقادی خواهد شد. مراکز تصمیم گیری اعم از دولت، مجلس، و شورایعالی انقلاب فرهنگی باید این موضوع را مورد توجه جدی قرار دهند.»

ایشان یکی دیگر از وظایف دانشگاهها و اساتید را میدان دادن به اظهار نظر دانشجویان برشمردند و تأکید کردند: «بهترین زمینه برای ایجاد فضای اظهارنظر آزاد، تسریع در راه اندازی کرسی های آزاداندیشی در دانشگاهها است. اگر بحثهای تخصصی در زمینه های سیاسی، اجتماعی و حتی فکری و مذهبی در محیط های سالم و با حضور افراد توانمند در بحث، انجام شود، ضایعات کشاندن اینگونه بحثها به محیط‌های اجتماعی بوجود نخواهد آمد.»

* پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری: در ابتدای دیدار اساتید دانشگاه ها با رهبر انقلاب، دکتر روح الامینی پدر یکی از جان باختگان حوادث پس از انتخابات، در حضور رهبر معظم انقلاب نظام را بزرگ‌ترین مظلوم فتنه‌ی اخیر معرفی کرد و در ادامه درخواست قصاص عوامل فوت فرزندش را مطرح نمود و در بخش دیگری از سخنانش نیز با یادآوری اینکه رهبر انقلاب از40 روز پیش و اولین ساعاتی که در جریان این حادثه قرار گرفتند، به‌ طور ویژه پیگیر ماجرای قتل مشکوک فرزندش و دیگر آسیب‌دیدگان حوادث اخیر بوده‌اند و دستور تعطیلی بازداشتگاه کهریزک را صادر کرده‌اند، از رهبر انقلاب تشکر کرد.

رهبر معظم انقلاب نیز در پاسخ به وی فرمودند: «در طول این سال‌ها گاهی اتفاق افتاده که از کسی تخلفی سر زده؛ یک قول و یک نظر این بوده که به خاطر خدماتی که این شخص کرده، ‌از آن تخلف بگذریم! یک حرف دیگر این بوده که ما تخلف را در وزن خودش و اندازه‌ی خودش محاسبه کنیم؛ به معنای واقعی کلمه؛ آثار تخلف را هم بر آن بار کنیم؛ به جای خود از خدمات هم تقدیر کنیم. بنده به این نظر دوم همیشه معتقد بودم و الآن هم معتقدم. بنای نظام و تصمیم نظام بر مجامله کردن نیست. همان‌طور که ما با کسانی که با نظام صریحاً معارضه می‌کنند، بنای بر مجامله نداریم، معتقد به ایستادن در موضع قانون و موضع حق هستیم، عیناً همان‌طور، اگر چنانچه در مجموعه‌ی منتسب به نظام، تخلفی انجام بگیرد، کار بدی انجام بگیرد، خدای نکرده جنایتی انجام بگیرد، باز هم اعتقاد من همین است. ما در موضع قانون، در موضع حق باید بایستیم.»

* سحام نیوز: مهدی کروبی در جلسه شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: «در روز قدس نیز بار دیگر قدرت مردم را خواهید دید و متوجه می‏شوید که مردم از چه فکر و اندیشه‏ای حمایت می‏کنند، زیرا مردم خودشان می‏فهمند و درباره آنچه روی داده است داوری می‏کنند.»

* روابط عمومی قوه قضاییه: «رییس قوه قضاییه به کمیته سه نفره نظارت بر رسیدگی به حوادث و اغتشاشات اخیر دستور داد نامه حجت‌الاسلام کروبی به رییس قوه قضاییه را بررسی و نتیجه آن را گزارش دهند.»

* ایسنا: احمد توکلی در جلسه رای اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی رییس جمهور گفت: «وزیر پیشنهادی علوم رئیس ستاد انتخاباتی بود که آن ماجراهای تلخ را در پی داشت. وی از نظر معترضان که گرچه اقلیت‌اند جمع کثیری از مردم را تشکیل می‌دهند، متهم اصلی است. البته بنده این اتهام را ناوارد می‌دانم، ولی احساس آنها امری واقعی است. به نظر می‌رسد اکثریت دانشگاهیان جز این دسته‌اند. وزارت چنین فردی به واگرایی دانشگاه و دولت کمک می‌کند یا به همگرایی؟ آیا از نظر سیاسی و کارایی دولت به مصلحت است؟ وزیر پیشنهادی کشور یک نظامی خوش سابقه دارای پیشینه فنی است، در وضعیتی که دشمنان خارجی و کثیری از معترضان دولت را به استناد برخی واقعیت‌ها و یا براساس برخی توهمات به سلب آزادی و فشار متهم می‌سازند انتخاب یک نظامی برای سیاسی‌ترین وزارت‌خانه داخلی به صلاح است؟ به احیای آبروی آسیب دیده نظام در جهان کمک می‌کند؟ به ترمیم شکاف در جامعه مدد می‌رساند؟»

*ایسنا: احمدی نژاد در دفاع از وزرای پیشنهادی خود در مجلس به پشت تریبون رفت و اظهار داشت: «دانشگاهیان بامردم و در متن مردم هستند اما برخی به گونه‌ای صحبت می‌کنند که انگار انتخابات مخدوش بوده است و چرا ما باید یک حرف غیر واقعی را از تریبون مجلس بیان کنیم و بعد از آن کسی که سالمترین انتخابات را برگزار کرده به جای اینکه به او خسته نباشید بگوییم، بگوییم که او چرا معرفی شده است و دانشگاهیان با معرفی او ناراحت شدند؟ پس ما باید کسی که با رمز تقلب تهران را به آشوب کشید را وزیر علوم قرار دهیم؟ به نظر من این اندیشه یک اندیشه اشتباه است و این کار ما نهایت احترام به دانشگاهیان است چرا که یک مجری خوب، ‌یک مدیر خوب که استاد تمام دانشگاه است و سالم‌‌ترین انتخابات را برگزار کرده وزیر علوم قرار دهیم و این نهایت قدردانی دانشگاه است.»

وی به برخی نمایندگان که گفتند چرا یک نظامی وزیر شده است، گفت: «این منطقی که برخی می‌گویند یک نظامی نباید حضور داشته باشد را بپذیریم بسیاری از مسائل زیر سوال می‌رود.»

رئیس‌جمهور با بیان مطلبی مزاح‌گونه با لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: «اگر ما این منطق را بپذیریم که یک نظامی نباید وزیر شود، مثلا خود آقای لاریجانی که رئیس مجلس هستند در گذشته سپاهی بودند و بعد از آن وزیر ارشاد و پس از آن رئیس صدا و سیما شدند و خوب چون نگاه ایشان یک نگاه فرهنگی بود انتخاب شدند.»

*  آسیا تایمز: «ایران بارها اعلام کرد که اغتشاشگران از سوی دولت های غربی از جمله انگلیس، امریکا، اسرائیل و بعضی از کشورهای غربی مورد حمایت و پشتیبانی قرار دارند ولی این کشورها آن را انکار کرده و بی اساس می‌شمردند تا اینکه هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه امریکا، در تاریخ 9 آگوست اعلام کرد دولت امریکا به‌شدت از معترضان حمایت های گوناگون فنی و مالی کرده است و از هر کاری که از دستش برمی آید، در حمایت از آن‌ها دریغ نکرده است. پس از آن، دولت‌مردان آلمان و فرانسه نیز به پشتیبانی خود اذعان کردند.»

منبع: کتاب 8 ماه نبرد مقدس

+ نوشته شده در  چهارشنبه 8 شهریور1391ساعت 10:57  توسط narsis |  نظر بدهید


سلسله افتضاحات به بار آمده از سوی گروهك موسوم به شورای هماهنگی سبز موجب پنهان شدن این گروهك پشت نام برخی سایت های زنجیره ای شده است.
در حالی كه برخی عناصر ضددین در این سایت ها لانه كرده اند، شبكه مذكور در اقدامی نخ نما مدعی سر دادن شعار الله اكبر به قصد عرض اندام آشوبگران شد اما همین نبوغ ویژه باعث گردید كه توپخانه میرزا آغاسی سبزها دوباره از جبهه اپوزیسیون تلفات بگیرد و دور تازه ای از جنجال و فحاشی میان دو سر اپوزیسیون- منافقین و ملحدین- آغاز شود.
تركیب گروهك شورای هماهنگی سبز به سیاق سازمان مجاهدین، فولكسی است و آنها با زرنگی منحصر به فردی سعی كرده اند ضمن راه اندازی انواع وبلاگ ها و سایت ها خود را پر جمعیت نشان دهند. به همین دلیل هم این بار به جای ریسك مستقیم شورای مذكور، بیانیه ای با امضای مشترك سایت های كلمه، جنبش راه سبز(جرس) ندای آزادی، ندای سبز آزادی، سحام نیوز و نوروز و امروز منتشر شد.
در همین حال ادعای منافقانه دعوت به شعار الله اكبر باعث شد طیفی از فعالان رسانه ای ضد انقلاب به این جماعت حمله ور شوند. سایت صهیونیستی بالاترین ضمن انتشار دعوت سایت های یاد شده، مطالب تندی را نیز علیه این دعوت منتشر كرد و از جمله نوشت:
«الله اكبر شعار ما نیست. اصلاح طلبان بار دیگر از سوراخ ها بیرون خزیده اند. ما هرچی می كشیم از همین الله اكبری است كه باعث انقلاب شد. حال به ما می گویند فریاد بزنید الله اكبر! این شعار مال ما نیست، شعار حكومت اسلامی است. ما باید علیه خود اسلام و جمهوری اسلامی شعار بدهیم. مرگ بر این اصلاح طلبان بوقلمون صفت و دروغگو! از این شعارها جمهوری اسلامی بیرون می آید.
-خودتان را بگذارید به جای بهائیان. اگر شعار الله اكبر بشنوند، چه می اندیشند؟ آیا گمان می كنند اینها دنبال سكولاریسم هستند یا حكومت اسلامی؟ ما برای رها شدن از اسلام، باید قضیه كربلا و یا حسین و الله كبر را رها كنیم و اصل اسلام و حكومت را نشانه برویم.
- من الله اكبر نمی گویم. ما می خواهیم علیه جمهوری اسلامی شعار بدهیم نه شعار جمهوری اسلامی بدهیم. جمهوری اسلامی با شعار الله اكبر است كه سه دهه حكومت كرده و ماندگار شده. همین شعار بود كه رژیم را روی كار آورد. ما كه نمی خواهیم از موسوی و كروبی حمایت كنیم، می خواهیم اسلام نباشد.
یادآور می شود شعبده بازی های مجازی از مبدأ لندن و بروكسل و پاریس و واشنگتن و تل آویو در حالی است كه این مبارزه كنندگان مجازی غیر از روش «كلیك كلیك، بنگ-بنگ» حاضر نیستند زحمت هیچ مبارزه دیگری را به جان بخرند و در واقع به تحمیق مخاطبان خود اقدام می كنند و بامزه تر اینكه مخاطبان مجازی این رسانه ها نیز با گذاشتن كامنت های شجاعانه و حیثیتی(!) متقابلا تلاش می كنند گردانندگان این سایت ها را «شیر» كنند و اصطلاحا این فضای تعامل حسابی شیر تو شیر شده است.
سایت های یاد شده در گاف منحصر به فرد دیگری از مخاطبان خاص خود خواستند یك صفحه فاخر را امضا كنند تا فهرست امضاها به عنوان اغراض تقدیم مقامات خارجی شود و جالب اینكه به مخاطبان خود اعلام كرده اند این صفحه كاملا امن است»!
برخی كمپین های مشابه طی سال های اخیر، موقعیت خوبی برای شناسایی و شكار بقایای شبكه فتنه در داخل بوده و به همین دلیل افرادی نظیر امیر ارجمند و مزروعی به غلط متهم شده اند كه برای نهادهای اطلاعاتی و امنیتی ایران كار می كنند، در حالی كه نامبردگان به سرویس های جاسوسی آمریكا و اسرائیل وصل شده اند.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
How long does Achilles tendonitis last for?
شنبه 25 شهریور 1396 09:47 ق.ظ
It's nearly impossible to find knowledgeable people about this topic, however, you
sound like you know what you're talking about!

Thanks
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر