تبلیغات
9 دی، حماسه ملت ایران - .
پنجشنبه 8 تیر 1391  02:27 ب.ظ
توسط: mah

 


وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران دومین اطلاعیه پیرامون دستگیری تروریست‌های وابسته به رژیم اشغالگر قدس را صادر کرد.

خبرگزاری فارس: تشریح بازداشت عوامل ترور رئیس سازمان انرژی اتمی و اعترافات عوامل دستگیر شده موساد

مرصاد به نقل از فارس، متن ا اطلاعیه  وزارت اطلاعات به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 بدنبال اطلاعیه‌ی مورخ بیست و پنجم و مصاحبه‌ی وزیر محترم اطلاعات در بیست و هشتم خرداد ماه گذشته، به استحضار ملت شریف ایران می رساند:

 1- کلیات اقدامات این وزارتخانه از زمان صدور اطلاعیه‌ی یاد شده تا کنون بشرح ذیل بوده است:

 الف) روند فشرده‌ی جمع آوری‌های اطلاعاتی در داخل و خارج از کشور با شدت هرچه بیشتر استمرار یافته است.

 ب) تخلیه‌ی اطلاعاتی متهمین بازداشت شده و نیز انجام انواع تحقیقات پیرامون اعترافات متهمین و یافته‌های جدید اطلاعاتی در داخل و خارج از کشور با جدیت ادامه داشته است.

 ج) مبتنی بر آخرین یافته‌های اطلاعاتی، تعدادی دیگر از عناصر هسته‌های تروریستی مورد بحث، اعم از عوامل عملیاتی و پشتیبانی، شناسایی و بازداشت شده‌اند.

 د) برخی از کشورهایی که خاک، تسهیلات یا اسناد هویت اتباع آنها مورد سوء استفاده‌ی تیم‌های تروریستی وابسته به موساد قرار گرفته بود، اطلاعاتی در اختیار رابطین رسمی این وزارتخانه قرار داده‌اند.

 2- خلاصه‌یی از اطلاعات حاصله‌ی قابل انتشار به شرح ذیل می باشد:

 الف) سازماندهی عملیات ترور شهدای هسته‌یی کشور در قالب سلول‌های سازمان یافته در چندین لایه‌ی حفاظتی متشکل از عناصر « شناسایی، لجستیک، عملیات» بوده است که با عنایات الهی، کلیه‌ی عوامل دخیل در ترور شهیدان شهریاری، احمدی روشن و قشقایی، مورد شناسایی قرار گرفته و بازداشت شدند.

 ب) از عوامل ترور شهید دکتر علی محمدی، قبلا تنها عامل بمب گذاری (معدوم مجید جمالی فشی) بازداشت شده بود. در سلسله عملیات اخیر سربازان گمنام امام زمان(عج)، کلیه‌ی مزدوران و جنایتکاران دخیل در آن واقعه، اعم از عناصر شناسایی شهید، عوامل تدارکات، نیروهای تأمین پوشش‌های عملیات، عوامل مراقبت مستقر در صحنه‌ی عملیات و عامل اصلی فعال سازی بمب، شناسایی شده و جملگی آنها بازداشت شدند.

 ج) تعدادی از عوامل ترور آقای دکتر فریدون عباسی رئیس محترم سازمان انرژی اتمی کشور، از جمله بازداشت شدگان می باشند.

 د) اماکن استقرار عناصر سازمان تروریستی موساد در یک اقلیم هم مرز کشور و پادگان‌های آموزشی دشمن صهیونیستی در آن اقلیم شناسایی گردید. همچنین تعدادی از فرماندهان ستادی ترورها اعم از طراحان عملیات، متولیان آموزش تروریست‌های بازداشت شده و مأموران ارتباطات فنی و عناصر نقل و انتقال نفر و تجهیزات متردد در منطقه‌ی غرب کشور( اعم از نیروهای سازمان جاسوسی_ تروریستی موساد، عناصر اطلاعاتی اقلیم مورد بحث و قاچاقچیان منطقه) شناسایی گشته، بعضا تصاویری از آنها در گریم‌های مختلف تهیه شده و برای تعدادی دیگر، چهره نگاری به عمل‌ آمد که فعلا برای آنها تشکیل سابقه شد.

 ه) مشخص گردید که متهمین بازداشت شده علاوه بر ترورهای مورد بحث، اقدامات و جنایت‌های ضد مردمی دیگری نیز انجام داده بودند که در زمان مقتضی اعلام خواهد شد.

 و) متهمین مورد نظر اعتراف نموده‌اند که پس از ترور شهید مصطفی احمدی روشن، سازمان تروریستی موساد طی دستورالعملی، انجام چند عملیات خرابکاری و انفجار در اماکن زیارتی و محل‌های عمومی پرازدحام را به آنها ابلاغ و در حال فراهم آوردن مقدمات آن مأموریت‌های شیطانی بودند که با عنایات الهی، پیشگیری بعمل آمد.

 ز) تعدادی از تروریست‌های بازداشت شده، محصول قریب به یک دهه تلاش و سرمایه گذاری و آموزش توسط سازمان‌های جاسوسی و تروریستی وابسته به استکبار بوده و پیش از عملیات تروریستی پیشگفته، مشغول به جاسوسی به نفع آن سازمان‌ها بوده‌اند.

 ح) برخلاف تلاش فراوان رژیم اشغالگر قدس و حامیان غربی آن برای ارائه‌ی تصویر سرویسی مقتدر از سازمان تروریستی موساد، واقعیت‌های صحنه، اعترافات متهمین و سایر یافته‌های دقیق اطلاعاتی گویای جبن و زبونی مفرط آن سازمان می باشد. اطلاعات و مستندات موجود گویای اتکای تمام عیار آن ساختار تروریستی به اطلاعات، ارتباطات، پایگاه‌ها و سایر امکانات حمایتی چند سرویس پر ادعای غربی و در رأس آنها CIA و MI6 و تعدادی از مزدوران منطقه‌ای آنها می باشد. قطعا همکاران رژیم صهیونیستی در هرگونه عملیات تروریستی علیه اتباع و منافع کشورمان به منزله‌ی شریک جرم تلقی شده و این موضوع فراموش نخواهد شد.

 3- وزارت اطلاعات خود را موظف به اطلاع رسانی مقتضی در مورد این پرونده به ملت شریف ایران می داند و در هر مرحله از پیگیری‌ها، به محض رفع ملاحظات امنیتی، بلافاصله اقدام به ارائه‌ی یافته‌های جدید خواهد شد. در همین راستا انشاء الله ظرف روزهای آینده، تعدادی از بازداشت شدگانی که تخلیه‌ی اطلاعاتی شده‌اند را معرفی خواهد نمود.

 4- سربازان گمنام امام زمان (عج)، مصداق آیه‌ی شریفه‌ی « ما رمیتَ اذ رمیت و لکنّ اللهَ رمی» و جاری بودن الطاف و عنایات حضرت باریتعالی (جلّ و علا) را با همه وجود خویش و در جای جای این مأموریت خطیر و در کلیه‌ی موفقیت‌های حاصله، مشاهده کرده اند و ادامه‌ی این راه و به سرانجام رسیدنش را جز با دعای مؤمنین، امکان پذیر نمی دانند.

 ماه مبارک شعبان المعظم و طنین سحرگاهی مناجات شعبانیه، مغتنم‌ترین فرصت‌هاست تا ملت شریف ایران، موفقیت سربازان خاموش و فرزندان مجاهد خود را در رویارویی سترگشان با شیاطین وابسته به جبهه کفر و ظلم و نفاق و استکبار از درگاه احدیت، مسئلت نمایند.

 

اظهارات یکی از کارشناسان بی بی سی فارسی و صدای امریکا در مورد اکبر گنجی پرده از برخی پنهان کاری‌های ضد انقلاب برداشت.

مرصاد به نقل از باشگاه خبرنگاران، مجید محمدی که بعنوان حامی صهیونیست‌ها در برخی از همایش‌های ضد ایرانی لابی گری می‌کند با افشای تاکتیک‌های رسانه‌ای اكبر گنجی می‌گوید: اکبر گنجی وقتی به اسم خودش مطلب می‌نویسد مواضع ضد اسرائیلی می‌گیرد اما هنگامی که می‌خواهد مخاطبان و رسانه‌های مستقر در غرب او را ضد موجودیت رژیم اسرائیل تصور نکنند به اسم مستعار مطلبی ‌با این مضمون که "آقای گنجی با موجودیت اسرائیل مخالف نیست" می‌نویسد و منتشر می‌كند.

محمدی که از حامیان سرسخت همجنسبازان نیز هست در لابه لای مقاله اش در سایت ضد انقلابی گویا نیوز با حمله به اکبر گنجی او را تحریف‌گری زرنگ معرفی می‌کند.

وی با اظهار چاکری در مقابل دشمنان مردم می گوید :"اسرائیل، اتحادیه اروپا، ایالات متحده و اپوزوسیون جمهوری اسلامی دغدغه‌ی واحدی دارند و می‌توانند در این حوزه با هم همکاری کنند، آنها همپیمانان استراتژیک ما هستند"!مرصاد به نقل از فارس: راوی کتاب «دا» توضیحاتی درباره انتقادش از ساخت فیلم تهمینه میلانی با مضمون این کتاب داد.

خبرگزاری فارس: حسینی: از ابتدا مخالف ساخت فیلم «دا» توسط تهمینه میلانی بودم

سیده زهرا حسینی راوی کتاب «دا» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس درباره ساخت فیلم انتقادش از ساخت فیلم تهمینه میلانی درباره کتاب دا توضیح داد: فکر نمی‌کنم این موضوع صحت داشته باشد، از اول قرار بود خانم میلانی فیلمی را بسازند که بنده موافقت نکردم و در حال حاضر آقای همایون اسعدیان قرار است سریالی با این مضمون بسازد.

حسینی درباره فیلم «تنهایی پرهیاهو» ابراز داشت: قبلا قرار بود فبلم «تنهایی پرهیاهو» وابستگی به «دا» داشته اما فکر نمی‌کنم در حال حاضر بخواهند از این کتاب بهره‌برداری کنند.

گفتنی است، طی روزهای گذشته در برخی رسانه ها خبری مبنی بر اینکه، راوی کتاب "دا" نسبت به ساخت فیلم "دا" توسط تهمینه میلانی ابراز نگرانی کرده، و به دنبال این نظر، بنیاد سینمایی فارابی مجوز ساخت این فیلم را توسط تهمینه میلانی لغو کرد، منتشر شده بود.
ساکنان بیت العدل در پی بحران مالی در رژیم صهیونیستی بار دیگر کاسه گدایی خود به سوی پیروان این فرقه ضاله در سراسر جهان گرفتند
مرصاد به نقل از محدوده ، سران بهائیت در پی بحران مالی در کشورهای غربی خصوصآ رژیم صهیونیستی بار دیگر کاسه گدایی خود به سوی پیروان این فرقه ضاله در سراسر جهان گرفتند.
 در همین رابطه مقرّ جامعه جهانی بهایی مستقر در سرزمین های اشغالی موسوم به بیت العدل در پیامی که به صورت ایمیل برای تمامی بهاییان جهان فرستاده شده اقدام به جلب کمک های مالی از بهائیان سراسر جهان کرده است.
 این فرقه جدیدأ راهای هچون جشن های گلریزان و دریافت نذورات به روش قسطی را در برنامه خود برای جذب کمک های مالی برای بقای این فرقه در نظر گرفته استمدیر شبکه وهابی وصال فارسی با حمایت ازترورهای عبدالمالک ریگی مدعی شد که وی بی گناهان را به به قتل نمی رساند.

مرصاد به نقل از جام نیوز، ملازاده مدیر شبکه وهابی وصال فارسی، برای چندمین بار در اظهاراتی به حمایت صریح از ترورهای عبدالمالک ریکی معدوم پرداخت و گفت: «خود عبدالمالک ریگی قائل به کشتن بی گناهان نبود.»
این وهابی که خود را عالم اهل سنت معرفی می کند افزود: «وی بارها می گفت که ما عملیاتمان را به خاطر این که بی گناهی در راه می گذشته متوقف کردیم تا آسیبی به آنها نرسد.»
می توان از این اظهارات نتیجه گرفت که ریگی گناهکاران را مجازات می کرده و به هیچ بیگناهی آسیب نرسانده!

 برای یاد آوری به تعداد اندکی از جنایات این گروه تروریستی اشاره می کنیم تا خود خوانندگان قضاوت کنند که این وهابیت تعریفشان از افراد گناهکار و بیگناه چیست؟
1-اسارت 3 تبعه ترکیه و درخواست پرداخت 1 میلیون دلار از جمهوری اسلامی ایران در قبال آزادی گروگان‌ها
2-قتل 22 تن از مسافران عبوری از محور زابل به زاهدان و آتش زدن 6 خودروی متعلق به مسافران و اسارت عده‌ای نامعلوم از مسافران عبوری و زخمی شدن فرماندار زاهدان در این حمله، در حادثه تاسوکی
3- ترور و اسارت مردم غیرنظامی و اعدام آن‌ها
4-گروگانگیری 21 غیرنظامی و انتقال آنها به پاکستان، جاده چابهار به ایرانشهر 1386/5/28
5-ترور مولوی شیخ علی دهواری(امام جمعه مسجد صدیق اکبر اهل سنت

 


6-کشته شدن 25 نمازگزار و زخمی شدن 120 تن دیگر در حمله انتحاری به مسجد علی‌بن‌ابیطالب شهر زاهدان
7-کشته‌شدن 27 نفر و زخمی شدن 169 نفر دیگر در حمله انتحاری به مسجد جامع زاهدان
8-کشته‌شدن٣٩ نفر بر اثر بمب‌گذاری در مراسم تاسوعا در چابهار1389/٩/24
9-انفجار اتوبوس مدرسه حامل دانش آموزان
407
 لینک دانلود با کیفیت wmv


پنجشنبه 8 تیر1391 narsis
نظر بدهید

چندی پیش خبری منتشر شد با عنوان فتنه گری که چهره فوتبالی شد! و در آن خبر نوشته بود:یکی از عوامل میدانی فتنه ۸۸ که در ایام اغتشاشات آن سال دستگیر شده بود بعنوان مسئول نقل و انتقالات یکی از باشگاههای پرطرفدار کشور منصوب شده است!
مرصاد به نقل از ندای انقلاب :نامبرده در ایام فتنه ۸۸ به دلیل ارتکاب جرائم امنیتی دستگیر شد و پس از مدتی با همکاری یکی از بازیکنان نیمه مطرح کشور از زندان با قید وثیقه آزاد شد که البته هنوز سند خانه بازیکن مذکور در گرو دادگاه مربوطه می باشد.
لازم به ذکر است پس از انتصاب نامبرده بعنوان مسئول نقل و انتقال تیم مذکور وی در اولین اقدام بازیکنی را که برایش سند گذاشته بود به این تیم آورده است! 

در همین راستا خبرنگار ندای انقلاب به ابعاد جدیدی از همکاری نامبرده با باشگاه استقلال دست پیدا کرده است. این فرد که(م.ع) نام دارد و از قضا دلال منشوری نیز هست! باامیر قلعه نویی به صورت ویژه کار می کند و این دلال بازیکن ها را انتخاب می کند. (ب) همان فردی که برای او سند گذاشته یکی از بازیکنان این دلال است و جالب اینکه این دلال منشوری باجناق وی هم به حساب می آید.
نامبرده در سپاهان اصفهان هم با قلعه نویی بود بعدش با هم رفتند تبریز و حالا با امیر خان به تهران آمده است!
جالب اینکه گفه می شود نام او در لیست دلالان منشوری فدراسیون قرار دارد ولی هنوز برخوردی از سوی فدراسیون با او به وجود نیامده است.
ندای انقلاب مجددا توصیه می کند به نهادهای مسئول امنیتی و همچنین مسئولین فدراسیون فوتبال نظارت بیشتری بر برخی باشگاهها داشته باشند تا عده ای از ظرفیت باشگاههای پرطرفدار کشور برای رسیدن به اهداف سوء خود استفاده نکنند.

 


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
How do you get taller?
شنبه 25 شهریور 1396 10:07 ب.ظ
Heya just wanted to give you a brief heads up and let you know a few of the images aren't loading
correctly. I'm not sure why but I think its a linking issue.
I've tried it in two different internet browsers and both show the same results.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر