تبلیغات
9 دی، حماسه ملت ایران - .
پنجشنبه 31 فروردین 1391  07:50 ب.ظ
توسط: mah

 

پایان انتقال 1600 نفر از مجاهدین به کمپ ترانزیت

وزارت کشور عراق با صدور بیانیه ای از اتمام کار انتقال 1600 نفر از اعضای گروه تروریستی مجاهدین به اردوگاه لیبرتی (کمپ ترانزیت) خبر داد.
مرصاد به نقل از انجمن نجات به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه نهرین نت، وزارت کشور عراق اعلام کرد: انتقال 1600 نفر از اعضای گروه تروریستی مجاهدین از اردوگاه العراق الجدید(اشرف سابق) به اردوگاه لیبرتی به اتمام رسیده است.

در این بیانیه آمده است : از میان اعضای گروه مجاهدین حدود هزار نفر خواهان بازگشت به ایران هستند و چهل نفر دیگر به کشورهای اروپایی منتقل می شوند.

از سوی دیگر "عدی الخدران" فرماندار منطقه الخالص در استان دیالی بیان کرد: کمیته های نظارت بر تخلیه اردوگاه العراق الجدید از انتقال 1600 نفر از اعضای گروه مجاهدین به لیبرتی (کمپ ترانزیت) خبر دادند.

این در حالی است که منابع امنیتی فاش کردند: اعضای گروه مجاهدین اسنادی که ارتباط آنها را با رژیم صدام و برخی سیاستمداران کنونی عراق از جمله فهرست العراقیه برملا می کرد، سوزانده اند.

منابع مذکور بیان کردند: صالح المطلک، ظافر العانی و احمد الداینی از جمله اعضای فهرست العراقیه روابط محکمی با گروه مجاهدین دارند و برای آنها تبلیغ می کنند.


پنجشنبه 31 فروردین1391 narsis
نظر بدهید

 
وزارت کشور عراق اعلام کرد که تاکنون، طی چندین مرحله، 1600تن از عناصر گروهک تروریستی منافقان از اردوگاه "العراق الجدید" که پیش از این به کمپ اشرف معروف بود، به پایگاه "لیبرتی" در بغداد انتقال یافته‌اند.
مرصاد به نقل از ندای انقلاب به نقل از فارس، وزارت کشور عراق اعلام کرد که تاکنون، طی چندین مرحله، ۱۶۰۰تن از عناصر گروهک تروریستی منافقان از اردوگاه "العراق الجدید" که پیش از این به کمپ اشرف معروف بود، به پایگاه "لیبرتی" در بغداد انتقال یافته‌اند.

فرماندار منطقه "الخالص" در استان دیالی نیز این خبر را تایید کرد.

وزارت کشور عراق نیز اعلام کرد که از این ۱۶۰۰ نفر، ۱۰۰۰ نفر برای بازگشت به ایران ابراز تمایل کرده‌اند و ۴۰ نفر نیز به دلیل داشتن تابعیت‌های اروپایی به کشورهای متبوع خود بازخواهند گشت.

"عدی الخدران" فرماندار الخالص افزود: کمیته‌های نظارت بر تخلیه اردوگاه العراق الجدید انتقال ۱۶۰۰ نفر از عناصر سازمان مجاهدین خلق را به پایگاه لیبرتی منتقل کرده‌اند و این اقدام طی چندین مرحله و از ۱۷ فوریه گذشته آغاز شده است.

وی تاکید کرد که سرویس‌های امنیتی موفق شدند که ۴ عملیات انتقال اسناد و مستندات ارودگاه عراق الجدید به اردوگاه لیبرتی را کشف و خنثی کنند.

منافقین اسناد زیادی از روابط خود با صدام و فهرست العراقیه را سوزانده‌اند

بر اساس این گزارش، میزان زیادی از اسناد گروهک تروریستی منافقان طی ماه گذشته سوزانده شده است و این اقدام از سوی منافقان برای پنهان نگه داشتن جزئیات روابط اعضای این گروهک با رژیم دیکتاتوری صدام و نیز برخی مقامات سیاسی کنونی عراق، صورت گرفته است.

برخی منابع نیز اعلام کردند که منافقان با برخی سران و رهبران فهرست العراقیه از جمله "ایاد علاوی"، "صالح المطلک"، "ظافر العانی"، "احمد الداینی" و ...در ارتباط بوده‌اند. بویژه اینکه برخی اعضای این فهرست از کرسی‌های خود در پارلمان برای دفاع و حمایت از منافقان استفاده می‌کنند و مدعی هستند که ساکنان کمپ اشرف مهمانان عراق هستند. این درحالی است که هنوز هیچ عراقی نتوانسته جنایات این گروهک تروریستی علیه انتفاضه شعبانیه را فراموش کند.

پنجشنبه 31 فروردین1391 narsis
نظر بدهید
استاد دانشگاه راتگرز آمریکا: «انقلاب ایران یکی از مردمی ترین و نادرترین انقلابهای تاریخ است به خاطر این که این انقلاب یک انقلاب ریشه دار، بومی و اسلامی بود که خواست های عمیق و اساسی داشت.»
 به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، شبکه "بی بی سی فارسی" (BBCPersian) در برنامه پرگار این هفته خود از کارشناسان خود خواست تا نظرات خود را درباره "عوامل بقاء جمهوری اسلامی ایران" بیان کنند.
مجری این برنامه در ابتدا بیان داشت: «ما در این برنامه می خواهیم به این سؤال پاسخ دهیم که "چه عواملی موجب بقای جمهوری اسلامی ایران شده است و این نظام با استفاده از چه امکانات و منابعی توانسته به حیات خود ادامه دهد".»
وی افزود: «مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران عاقل تر از آنند که برای پایان آن روز شماری کنند مگر آنان که به حضور نیروهای خارجی دل بسته باشند. در ابتدای شکل گیری این نظام این عقل و درایت نبوده چرا که در اوائل مخالفین در "لس آنجلس" گرد هم آمده بودند و به یکدیگر قول سقوط جمهوری اسلامی را ظرف شش ماه می دادند و آنرا هر شش ماه یکبار تکرار می کردند.»
مجری بی بی سی ادامه داد: «اکنون پس از گذشت سی و اندی سال به رغم گستردگی طیف مخالفان، چنین قول و قرارهایی کمتر بیان می شود اما این بدان معنی نیست که مخالفان از امکانات و منابع جمهوری اسلامی و عوامل ماندگاری نظام اطلاع دقیق داشته باشند لذا ما بر آن شدیم تا موضوع برنامه "پرگار" این هفته را به این بحث بسیار مهم اختصاص دهیم.»
جمشید اسدی، استاد اقتصاد از پاریس، عوامل بقای جمهوری اسلامی ایران را شیفتگی مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران، قدرت روز افزون ایران خواند.
در ادامه برنامه هوشنگ امیر احمدی، استاد توسعه بین الملل در دانشگاه راتگرز آمریکا در بیان دیدگاه خود در این زمینه گفت: «باید با انتخابات و بازشناخت مردم ایران به دنبال تغییر بود نه با جنگ و اپوزیسیون چون انقلاب ایران یکی از مردمی ترین و نادرترین انقلابهای تاریخ است به خاطر این که این انقلاب یک انقلاب ریشه دار، بومی و اسلامی بود که خواست های عمیق و اساسی داشت.»
وی در ادامه با بیان دستاورد های نظام جمهوری اسلامی ایران در سی و سه سال گذشته گفت: «حاکمان ایران در جذب اعتماد مردم موفق بوده اند، به عنوان مثال همین مسکن مهر، که یکی از پروژه هایی است که در راستای توسعه عدالت صورت گرفت و در دنیا کم نظیر است همچنین سیستم بهداشت ایران در جهان بی نظیر است. وی تاکید کرد: "پول نفت" زمان شاه بی عدالتی ایجاد کرد اما الآن موجب عدالت شده است.»

 
 

نوری زاده: این [آیت الله] مصباح یزدی که مطیع ولایت فقیه است، شاگردانی تربیت کرده که تمام تلاششان مقدم داشتن و برتری قائل شدن برای برداشت های اسلامی تند و تیز و افراطی در مقابل فرهنگ و تمدن و مکتب ایرانی است.
 به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، "علیرضا نوری زاده" روزنامه نگار سابق و چهره شناخته شده اپوزیسیون، سه شنبه 29فروردین (April.17) در تلویزیون ماهواره ای "کانال یک" (ChannelOne) حاضر شد و ضمن حمایت صریح از ایده "مکتب ایرانی" به مخاطبین برنامه خود گفت: «شاگردان [آیت الله] مصباح یزدی به طور مرتب درباره آقای مشایی صحبت می کنند و از او ایراد می گیرند؛ به این خاطر که از ایران و تمدن باستانی گفته است. ببینید چه چیز مشایی را به باد انتقاد می گیرند؟ این [آیت الله] مصباح یزدی که مطیع ولایت فقیه است، شاگردانی تربیت کرده که تمام تلاششان مقدم داشتن و برتری قائل شدن برای برداشت های اسلامی تند و تیز و افراطی در مقابل فرهنگ و تمدن و مکتب ایرانی است.»
وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: «شاگردان [آیت الله] مصباح یزدی و خود او ضد ایران و ایرانی هستند. به رحیم مشایی ایراد می گیرند و باستان گرایی و کوروش گرایی را بد می دانند در حالی که خودشان بد هستند؛ افکار و گرایشات خودشان بد و خطرناک و بدوی است. اصلا از خود اینها باید ترسید.»

پنجشنبه 31 فروردین1391 narsis
نظر بدهید
به دنبال افشای اسرار پشت پرده شبکه من و تو در وب سایت شخصی یکی از مجریان این شبکه و اعتراض گسترده مخاطبین، عوامل این شبکه در راستای فرار از پاسخگویی به مخاطبین مجبور شدند تا چند روز سایت شبکه من و تو را مسدود کنند. 
به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی جام نیوز، عوامل شبکه من و تو به دنبال افشای اسرار پشت پرده این شبکه توسط یکی از مجریان باسابقه شان ترجیح دادند برای فرار از پاسخگویی به بینندگان برای مدتی – تا آب ها از آسیاب بیافتد- سایت شبکه من و تو را مسدود کنند.
گفتنی است رها اعتمادی، یکی از مهمترین و معروف ترین مجریان شبکه من و تو که از ابتدای تاسیس شبکه در آن حضور داشته، مدتی پیش با مدیران من و تو بر سر مسائل مختلف اعم از تهیه برنامه، سانسور در شبکه و مسائل مالی اختلاف پیدا کرد. این اختلاف تا آنجایی پیش رفت که وی در وب شخصی اش برخی مسائل محرمانه شبکه اش را فاش نمود. رها اعتمادی در جدیدترین آگهی استخدام شبکه من و تو، سه شرط اصلی برای پذیرفته شدن به عنوان مجری در این شبکه را: اعتقاد راسخ به فرقه ضاله بهائیت، مخالفت با جمهوری اسلامی ایران و در اختیارقرارگرفتن نوع پوشش مجریان زن با مدیریت شبکه عنوان کرده بود.
شایان ذکر است تنها راه ارتباطی مخاطبین شبکه من و تو برای اعتراض یا پیشنهاد درباره برنامه ها، وب سایت، وب شخصی عوامل، فیس بوک، ایمیل و تماس پیام گیر این شبکه می باشد.
107
 

 

 


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
How do you get a growth spurt?
شنبه 25 شهریور 1396 10:34 ب.ظ
An outstanding share! I have just forwarded this onto a friend who was doing
a little research on this. And he in fact bought me breakfast because I found it for him...
lol. So let me reword this.... Thanks for the meal!! But yeah, thanks for spending the time to talk about this topic here on your site.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر